UWAGA!

Pobiegną sprintem na orientację w parku Kajki

 Elbląg, Pobiegną sprintem na orientację w parku Kajki
fot. nadesłana

Elbląski Klub Orienteeringu Gryf przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia wraz z MOSiR-em zapraszają w sobotę, 1 grudnia na III rundę jubileuszowego X Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację.

Będzie to sprinterski bieg na orientację, który charakteryzuje się tym, że do przebiegnięcia będą małe odcinki pomiędzy punktami kontrolnymi. Trzeba to robić bardzo szybko i nie popełniać błędów. Centrum zawodów w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Beniowskiego-wejście od strony „orlika”.  Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na przedzimowy, sprinterski bieg na orientację po naszym pięknym o każdej porze roku parku im. Michała Kajki. Start pierwszego zawodnika o godz. 10. Prosimy o możliwie wcześniejsze przybycie.
       Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu Sport-Ident. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Ostatnio odbyły się tutaj Mistrzostwa 16. PDZ oraz Wojska Polskiego w Biegu na Orientację. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni naszą Wysoczyzną. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny (jest kategoria rodzinna) i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie. Zgłoszenia się do środy, 28 listopada.
      
Bolesław Czechowski, Eko GRYF
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama