UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lećcie dziewczyny na dwa mecze na Kanary. Odpoczniecie, nabierzecie sił na play-offy, sprawdzicie Navarro w bramce, co się przyda później w lidze:) A my nie będziemy musieli na Portelu czytać głębokich przemyśleń o 20 złotych, za które Panie, to w Biedrze tyle kiełbachy i Vip-a można nabrać, że Panie, żarcia i chlania na tydzień. No i parę dni bez jęczenia o hipermeganiesamowitychsuperzdolnych juniorkach, gotowych w pięć minut podbić Europę, też nikomu nie zaszkodzi. Lećcie, lećcie.
  • Kolego HD, sam często prowokujesz niepotrzebne dyskusje, czasami trzeba sobie wziąć na wstrzymanie, tak jak w tym przypadku. Pozdr
  • HD ma dużo racji. .. każdy taki mecz to bezcenne doświadczenia, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Co juniorek to te elbląskie tak gloryfikujecie, że robi mi się słabo. Niech pracują i czekają na swoją kolej. Przypomnij mi, która z nich ostatnio coś osiągnęła. .. bo jakoś nie pamiętam. Gdzie są młode złote medalistki?! Te, które mogły coś zrobić to się zakochały i skończyły tzw. kariery, pozostałe poziom mierny. Ciągle tylko : biadolenie, a to bilety za drogie, trener wystawia nie te co trzeba, chipsów i piwa na meczu nie sprzedają. .. no dramat po prostu Do tego znalazł się idiota OlimpaE, który rozum zostawił w salonie, a kompa ma w sypialni i próbuje coś sensownego sklecić na klawiaturze. .. Pseudo sport. .. .he he he Gdyby piłkarze (czytaj - żelki) mieli takie jaja jak nasze dziewczyny to siali by postrach na boiskach 3 ligi :))) Miejskie pieniądze to właśnie pseudopołkarzyki marnują. .. dla jasności jestem kibicem kopanej i uważam, że Elbląg stać i na jedno i na drugie, ale w proporcjach stosownych do poziomu jakie kluby reprezentują i ligi w jakiej występują. Wszystko w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Kibic_(2016-02-29)
  • Chodzi o to żeby się nie dać zapędzić w narożnik trolom. Wpis użytkownika OlimpiaE to ewidentna podpucha. Trolom tylko o to chodzi, poróżnić, podrażnić, skłócić. Proponuję wstrzemięźliwość w odpisywaniu.
  • Ja to rozumiem, ale wiesz. Robią potem nam czarny pijar po Polsce, nie wspominając o tym, co mogą czuć dziewczyny czytając takie szczochy bez żadnej riposty. Nam to może latać, Im-nie wiemy. Sposobu, poza logowaniem, na to nie ma.
Reklama