UWAGA!

Premiera kulis z meczu Olimpii bije rekordy

 Elbląg, Premiera kulis z meczu Olimpii bije rekordy
fot. nadesłana

W poniedziałkowy poranek kibice Olimpii Elbląg mieli okazję przypomnieć sobie emocje minionej soboty. W sobotę, 2 marca nasz zespół pokonał lidera drugiej ligi 2:1, a film z tego spotkania ukazujący jego kulisy bije rekordy w klubowych mediach społecznościowych.

- To była pierwsza taka premiera live. Jesteśmy ciekawi reakcji naszych kibiców i jeśli będą pozytywne, to właśnie w taki sposób będziemy komunikowali kolejne kulisy z każdego meczu domowego Olimpii - powiedział manager Olimpii Elbląg Tomasz Flakowski - Zawodnicy, klub i kibice to system naczyń połączonych, każdy dodatkowy sprzedany bilet, każdy like na facebooku, każdy pozytywny komentarz, a wreszcie każdy komplet na meczach to dodatkowy atut dla Klubu w rozmowach z obecnymi i przyszłymi partnerami, pozwalający nam na rozwój zarówno organizacyjny, jak i finansowy. Mamy konkretny plan, który chcemy realizować, ale ten najbliższy to komplet sprzedanych biletów na mecz z Ruchem Chorzów (16 marca o 17:00 - przyp.). Mamy nadzieję, że to się uda. W meczu z Radomiakiem kibice byli wspaniali i byli naszym dwunastym zawodnikiem. Razem możemy robić wielkie rzeczy i sprawić, by cały Elbląg żył Olimpią i był z niej dumny. Do tego potrzebne są właśnie te "małe rzeczy" - dodał.
       Tym bardziej cieszy sukces premiery kulis, które od 9:30 dostępne są także na TV Olimpia Elbląg (oficjalnym kanale klubu na youtube.com) - tutaj link. Zanim pojawiły się na TVOE, obejrzało je kilkaset osób.
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
 
      
ZKS Olimpia Elbląg

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama