UWAGA!

Przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski (boks)

W Elblągu w dniach 20-23 września odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Znany już jest przebieg turnieju mistrzowskiego, organizowanego na zlecenie Polskiego Związku Bokserskiego przez KSW Tygrys i Warmińsko-Mazurski Okręg Bokserski przy wsparciu władz Elbląga i województwa oraz grona sponsorów.

Pierwszy dzień mistrzostw poświęcony będzie sprawom organizacyjnym; bokserzy przejdą badania medyczne i będą ważeni. W godzinach popołudniowych odbędzie się konferencja techniczna, w czasie której między innymi dokonane zostanie losowanie par do walk ćwierćfinałowych. Sportowe emocje w hali MOS przy ul. Kościuszki rozpoczną się w piątek 21 września o godz. 11 od I serii walk ćwierćfinałowych. Organizatorzy mistrzostw oficjalne otwarcie turnieju zaplanowali na godz. 16.45, a po tej uroczystości II serię walk ćwierćfinałowych. W sobotę 22 września kolejne emocje sportowe, bowiem w dwóch seriach o godz. 11 i 17 rozegrane zostaną walki półfinałowe. W niedzielę 23 września od godz. 10 na ringu wystąpią finaliści mistrzostw w 10 kategoriach wagowych.
     Organizatorzy informują, że wstęp na wszystkie serie pojedynków pięściarzy będzie dla kibiców wolny. Patronat medialny nad mistrzostwami przyjęła redakcja portElu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama