UWAGA!

Przełamana passa czwartych miejsc (siatkówka)

Elbląg, ZNP IKS Atak.
ZNP IKS Atak.

W dniach 21-22 kwietnia w Pucku, występując w Pomorskim Pucharze Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Mężczyzn, drużyna ZNP IKS Atak Elbląg zdobyła brązowe medale. Zespół biorący udział w wielu turniejach zespołów amatorskich w tym sezonie regularnie plasował się na czwartych pozycjach. Brakowało sportowego szczęścia, ale i nierzadko właściwej koncentracji.

Jednak w rozgrywanych po raz pierwszy w Pucku zawodach elblążanie zaprezentowali się bardzo udanie. Występująca w składzie: Jakub Hryniewicz, Adam Albertowicz, Adam Matwiejczuk, Mariusz Nowak, Jerzy Jarzyło, Jacek Pfeiffer, Sławomir Pilipiec, Wojciech Samulewski i Piotr Malinowski drużyna pokonała w drodze do półfinału Dobre Miasto 2-0 oraz Zakłady Meblowe Jan Walentynowicz Malbork 2-1. W półfinale elblążanie nie sprostali późniejszym tryumfatorom zawodów, zespołowi Kar-Lab Gdynia, ulegając 0-2. Jednak w spotkaniu o trzecie miejsce ponownie zwyciężyli po niezwykle zaciętym spotkaniu drużynę Hurtostalu Bydgoszcz 2-1 i to im zawieszono brązowe medale Pomorskiego Pucharu Polski.
     W imieniu sportowców chciałbym bardzo serdecznie podziękować zarządowi elbląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz klubowi IKS Atak Elbląg za finansową pomoc, która znacznie ułatwia drużynie udział w tego rodzaju rozgrywkach.
     
Adam Matwiejczuk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama