UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super impreza. Tylko kierowcy polscy to cha, ,, my, omijali blokady ustawione. W przyszlym roku powinny byc tablice na blokadach Bieg piekarczyka. I godz zamknięcia ulic. Powinna na tych blokada stać policja lub straż miejska bo stała młodzież która wyzywali prostaczki kierowcy. Na dodatek powinny buc mocniejsze blokady bo te co byly same sie przewracaly.
  • Biegacze na tory, albo na drogi leśne, a nie asfalt blokować. I krzyczeć od rana po oknami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    24
    StefanBud(2021-06-20)
  • Trzeba było tego buca wyciągnąć z auta i pokazać mu jak kujawiak wygląda. Mam nadzieję że ktoś zrobił temu śmieciu zdjęcie i pójdzie siedzieć na 3 lata
  • @StefanBud - drzew malo a potem placz ze goraco, do lasu biegac od bazantarni do jeleniej doliny tam gdzie wasze miejsce :D po miescie biegaja wdychajac spaliny, no faktycznie sport to zdrowie ołów w plucach
  • Ja dla beki pisałem, ale racja, bieg ekologicmczny 😂
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    StefanBud(2021-06-20)
  • @StefanBud - StefanBud, podoba mi się twoje sprostowanie, koment. Bo często tutaj w komentach gości wielu tzw naprawiaczy Świata, wszystkowiedzących, inaczej mówiąc cyt: "wioskowych głupków", że ktoś kto potrafi zachować się "na poziomie"wzbudza mój szacunek. Zimne piwko dla Ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Marekzegar123(2021-06-20)
Reklama