UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nigdy nie byłem przeciwnikiem concordii mimo że jestem od 30 llat wiernym kibicem Olimpii ! Jednak po derbach Elblaga w roczniku 2011 i chamskim, wulgarnym zachowaniem rodziców/kibiców concordii ubliżaniem naszemu trenerowi, nam rodzicom, naśmiewanie się z kontuzji chłopca z Olimpii..... Buractwo rodem ze starego pola lub batorowa, oczywiście nie ubliżając mieszkańcom tych wiosek.... Tylko OLIMPIA..... a concordiia powinna się nazywać koncordia stare pole
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Sasuad(2022-09-25)
  • @Sasuad - Warto wspomnieć od czego się zaczęło. Wyzywanie waszego Trenera. W piątek graliście w 1 lidze Młodzika i wystawiacie tą samą drużynę w sobotę. Z 30 zawodników grało 17 bo dla was wyniczki są najważniejsze. Żenada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Sędzia(2022-09-25)
  • @Sasuad - Przestańcie kłamać i uczyć tego samego Waszych dzieci!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Sędzia(2022-09-25)
  • @Sasuad - chyba bylisy na innym meczu... rodzice dzieci z olimpii slyna w calej okolicy z tego jak sie potrafia zachowac. cala ta szkolka to jeden wieklki syf i nagonka na inne kluby razem z dyrekcja i nauczycielami ssp3.ciche przyzwolenie... moze chcecie panstwo porozmawiac o tym co w szkole ssp3 robia dzieciom ktore nie graja w olimpii... i zaznaczam wiem co mowie, mam na to dowody. jesli chodzi o piatkowy mecz to caly temat trzeba chyba zaczac od tego ze jak sie druzyny umawiaja ze graja 2 skladem to taki wystawiaja a nie daja cala ekipe z pierwszego zeby pokazac jaka to nasza kochana olimpia jest cudowna... przyklad idzie z gory. rodzice, prezes, dyrekcja szkoly, trenerzy cudowne dzieci cudownej szkolki ktore maltertuja i gnebia dzieci z innych klubow i ktore nie ponosza zadnych absolutnie zadnych konsekwencji. powinnnismy nasze dzieci uczuc wzajemnego szacunku ale jak widac to nie jest w standardach naszej kochanej olimpi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    RODZIC CONCA(2022-09-26)
  • @Sędzia - o ty mowa... nizej dodalem kilka slow
  • @Sędzia - z calym szacunkiem ale ten pan to wfista a nie terener... a jak pracuje w szkole tez mozna dlugo opowiadac
Reklama