UWAGA!

Rekreacja targową ofertą MOSiR

 
Elbląg, Na zdjęciu elblążanie na targach przed rokiem,
Na zdjęciu elblążanie na targach przed rokiem, fot. arch. MOSIR

Już jutro, 29 września, w hali Centrum Sportowo-Biznesowego o godz. 11 rozpoczną się II Targi Elbląg Sport Expo, których współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przed rokiem, ten premierowy przegląd elbląskich klubów, organizacji sportowych, podmiotów działających w obszarze szeroko pojętego sportu oraz promocji zdrowego i aktywnego stylu życia, zyskał uznanie mieszkańców miasta. Organizatorzy i wystawcy zdobyli nowe doświadczenia, a to powinno korzystnie zaprocentować na tegorocznej imprezie.
       – W trakcie targów będziemy mieli, tak jak przed rokiem, swoje stoisko – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. – Nasi pracownicy będą prezentować przede wszystkim rekreacyjną ofertę MOSiR adresowaną praktycznie do elblążan w każdym wieku. Przypomnę, że aktualnie trwają rozgrywki w amatorskich ligach piłki nożnej i koszykówce. Niebawem ruszą ligi tenisa stołowego, siatkówki, a także indywidualne formy cykli turniejowych rozgrywek o Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym, grach planszowych i badmintonie. Trwa już sezon na lodowisku „Helena”, a jeszcze na rozpoczęcie sezonu czekają sympatycy biegów na orientację.
       – Jutro liczymy na szczere rozmowy z elblążanami o proponowanych przez nas dotychczas formach wypełnienia zajęciami powszechnej kultury fizycznej wolnego czasu. Oczekujemy również propozycji od odwiedzających nasze stoisko na inne, jeszcze nie wprowadzone formy rekreacji. Zapraszam elblążan do targowego stoiska MOSiR – podkreśla dyrektor Marek Wnuk.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama