UWAGA!

Roztańczone dzieci i gimnazjaliści

W poniedziałek 19 grudnia w sali sportowej CKiWM Światowid odbędą się dwie taneczne imprezy dziecięce - Gimnazjada oraz Turniej Tańca Sportowego.

W tym roku Gimnazjada Taneczna zorganizowana zostanie po raz dziesiąty. W jubileuszowym turnieju wezmą udział uczniowie I klas gimnazjów, którzy zaprezentują swoje umiejętności zdobyte podczas nauki tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Gimnazjada jest realizowana w ramach programu „Uczyć się, aby być” finansowanego przez Urząd Miejski w Elblągu. Najlepsze pary i zespoły biorące udział w rywalizacji otrzymają puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy. Początek zmagań o godz. 11 w sali sportowej CKiWM Światowid. Wstęp dla widzów jest wolny.
     Natomiast o godz. 17 rozpocznie się II Turniej Tańca Sportowego „Już tańczę”. W turnieju swoje umiejętności zaprezentują uczniowie elbląskich szkół podstawowych. Zaprezentują m.in. poloneza, polkę, walca angielskiego, walca wiedeńskiego, cha-chę oraz układy tańca nowoczesnego. Zawody odbędą się w ramach programu „Taniec sportem wszystkich elbląskich dzieci” dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Bilety w cenie 5 zł do nabycia przed imprezą.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama