UWAGA!

Siedem medali dla Orła Elbląg

Elbląg, Siedem medali dla Orła Elbląg
fot. nadesłana

W ubiegły weekend odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy-Zdroju. Elbląg reprezentowało pięciu zawodników Orła Elbląg, którzy zdobyli siedem medali.

Zuzanna Rumak w kategorii juniorek młodszych zdobyła brązowy medal na dystansie 500m. Kamila Stankiewicz podczas rywalizacji juniorek uplasowała się na trzecim miejscu na dystansie 777m, co pozwoliło jej zakończyć zawody z brązowym medalem za wielobój. Jędrzej Borowiecki w zmaganiach juniorów młodszych zdobył brązowy krążek na 500m, dzięki czemu w wieloboju uplasował się na trzecim miejscu. Nasza sztafeta juniorów młodszych w składzie: Arkadiusz Rybak, Krzysztof Reindl i Jędrzej Borowiecki, po zwycięskiej walce z białostocką sztafetą, zdobyła srebrny medal. W konkurencji sztafet mieszanych ekipa Warmii i Mazur z trzema zawodnikami z Elbląga (Zuzanna Rumak, Arkadiusz Rybak oraz Jędrzej Borowiecki) i zawodniczką z Olsztyna (Wiktoria Dobreńko), dość pewnie zdobyła drugie miejsce, wyprzedzając trzecią w tych zmaganiach sztafetę z Białegostoku o pięć sekund.
       W klasyfikacji klubowej Orzeł Elbląg uplasował się na trzeciej lokacie przegrywając jedynie z Juvenią Białystok i AZS Opole. Dorobek punktowy klubów: Orzeł Elbląg i WMKS Olsztyn zapewnił Warmii i Mazurom drugie miejsce w klasyfikacji województw.
       Wszyscy zawodnicy z Elbląga wrócili do domu z medalami, co oznacza, że zawody trzeba uznać za bardzo udane. Nadszedł teraz okres na krótką regeneracje sił, ponieważ już za 2 tygodnie czeka nas wyjazd na Łotwę na zawody z cyklu Danubia Cup.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama