UWAGA!

Słupska gala z udziałem Andrexu (karate)

Sportową atrakcją minionego weekendu w Słupsku była X Jubileuszowa Gala Sportów Walki połączona z XIII Mistrzostwami Polski Seniorów Jiu Jitsu, kata parami dzieci do lat 12 i turniejem karate.

W gali z powodzeniem startowali karatecy – wychowankowie trenera Jana Zamojcina z elbląskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki A.K. Andrex. Barwy Andrexu reprezentowało ośmioro karateków, wszyscy wracali do Elbląga z medalami, bo łącznie wywalczyli 12 miejsc na podium zawodów.
       Najcenniejsze złote medale zdobyli: Katarzyna Zamojcin dwukrotnie w kata i kumite, Natalia Hassa (kata), Patrycja Grześkowiak (kumite), Wiktor Murawski (kata) i Bartosz Tworkowski (kumite). Srebrne trofea wywalczyli: Natalia Hassa (kumite), Michał Sywula (kumite), Patryk Hassa (kata) i Przemysław Studziński (kumite open). Dwa brązowe medale w kumie i kata zdobył Przemysław Studziński.
       Trener karateków Jan Zamojcin, informując o starcie w zawodach zorganizowanych przez Klub Champion, podkreślał wysoki poziom sportowej rywalizacji i nie ukrywał zadowolenia z wyników, jakie osiągnęli jego podopieczni w Słupsku.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama