UWAGA!

Srebro i brąz dla elblążan

 Elbląg, Srebro i brąz dla elblążan
Fot. nasesłana

W miniony weekend, w Legnicy do sportowej rywalizacji stanęli zawodnicy A.K. ANDREX. Młodzi sportowcy do Elbląga wrócili z medalami.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki A.K. ANDREX informuje, że w 3 października w Legnicy odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Polski JM, J i U21 w formule Karate Olimpijskie: Mistrzostwa Ziemi Legnickiej, w których wystartował i zdobył kwalifikacje Fanciszek Zamojcin. W turnieju wzięło udział 336 zawodników i zawodniczek z 35 klubów z Polski.

Dzień później, również w Legnicy odbyły się XXXIX Mistrzostwa Polski Seniorów Karate/Formuła Olimpijska. W zawodach brało udział 121 zawodniczek i zawodników z 29 klubów z Polski.

Nasze województwo, a jednocześnie miasto Elbląg reprezentowali Mateusz i Michał Zamojcin. Jak zawsze nasi podopieczni zaprezentowali się wspaniałą formą i doskonałym przygotowaniem technicznym: Mateusz zdobył srebrny, a Michał brązowy medal (obaj w kumite ind. –60kg).

Nasi zawodnicy pokazali, że dzięki ciężkiej pracy, determinacji i regularnym treningom można osiągnąć wymarzony krążek z Mistrzostw Polski .

Jan Zamojcin, trener kl. II

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama