UWAGA!

Srebro Piłata w Płocku (lekka atletyka)

Kończy się lekkoatletyczny sezon. W Płocku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a lekkoatleci elbląskiego MKS Truso wrócili z jednym srebrnym medalem. Zdobył go Paweł Piłat w biegu na 2000 m.

Elbląskie nadzieje królowej sportu rywalizowały z silnymi reprezentacjami 45 klubów z Mazowsza oraz Warmii i Mazur. We wszystkich konkurencjach mistrzostw wystartowało ok. 500 zawodniczek i zawodników. Dla elbląskiego Truso w mistrzostwach punktowali: srebrny medalista w biegu na 2000 m Paweł Piłat (6.09.29); Mateusz Klach czwarty w skoku wzwyż (1.74): Łucja Michalska - dziewiąta w skoku wzwyż (1.30) i w skoku w dal (4.59).
     Poza wymienionymi w Płocku w barwach Truso startowali: Ewelina Czerwień, Joanna Maj, Sylwia Mielniczuk, Monika Lewicka, Agnieszka Adamiak, Krzysztof Kozioł, Karol Rudziński, Krzysztof Miedziński i Bartłomiej Kubiczek.
     W prowadzonej punktacji klubów elbląskie Truso uplasowało się na 22 miejscach zarówno w punktacji dziewcząt (punktowało 36 klubów) jak i chłopców (punktowało 28 klubów).
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama