UWAGA!

----

Start z nową zawodniczką i kibicami (piłka ręczna)

 Elbląg, Start z nową zawodniczką i kibicami (piłka ręczna)

Iveta Matouskova podpisała kontrakt z elbląskim Startem. Czeszka występująca na pozycji obrotowej wzmocni nasz zespół prawdopodobnie już w najbliższym spotkaniu w Gdyni z Łączpolem. Właśnie na ten mecz pojadą kibice EKS-u, którym wyjazd zorganizował zarząd klubu. 

W środę podpisaliśmy kontrakt z Ivetą Matuskovą- powiedział Dariusz Bajczyk, dyrektor klubu.- Liczymy, że będzie ona dla nas wzmocnieniem, a przede wszystkim chcemy się zabezpieczyć, gdyż w czerwcu kończą się kontrakty niektórym zawodniczkom. Czeszka przebywała w Elblągu na testach i zostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Jest sprawna, dysponuje też bardzo mocnym rzutem.
         Nowa zawodniczka Startu w obecnym sezonie występowała w Finepharm Polkowice. Jest reprezentantką Czech. Gra na pozycji obrotowej. Urodziła się w 1987 roku, mierzy 188 cm wzrostu. W Starcie zagra z numerem 5.
       Szansę na zobaczenie w akcji nowej zawodniczki Startu (o jej wyjeździe zdecyduje trener) i jej koleżanek z zespołu będą mieli kibice. - Zarząd klubu chcąc podziękować kibicom za wspaniały doping na naszych meczach, a jednocześnie zapewnić zawodniczkom wsparcie w pojedynku z Gdynią zdecydował o zorganizowaniu fanom EKS-u transportu. Wynajęliśmy busa dla kibiców, muszą oni zapłacić jedynie za bilety na mecz (kosztują 10zł). Nie ukrywam, że liczymy na głośny doping- mówił Dariusz Bajczyk.
       W busie jadącym do Gdyni zostały ostatnie wolne miejsca. Osoby chcące wspomóc Start gorącym dopingiem mogą się zgłosić dzwoniąc pod numer 55 611 55 45
      
      

 


      


Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Brawo zarząd!!!!!
  • Brać przykład zarząd OLIMPII jak należy się układać z kibicami i ich wspierać, aby dalej im się chciało chcieć!
  • przyznam wspaniały pomysł - gratuluje Zarządowi, takie intergracje są potrzebne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    były szczypiornista(2012-01-13)
  • Chwalą nas. Kto? Ty mnie, ja was.
  • A kto to jest Bajczyk? Jeżeli Start ma takiego, podobno Dyrektora, który jak widać po zakupie kompletnie nie ma rozeznania. Startowi na gwałt potrzeba dobrych zawodniczek w drugiej linii, a tu co? kupuje się obrotową. Obrotową, która nic nie grała w Jeleniej Górze. Co do organizacji wyjazdu na mecz do Gdyni to szkoda że Zarząd nie zafundował samochodu osobowego byłoby tanie a efekt taki sam.
  • Wykrzykniku, nie ściemniaj. Matouskova w beznadziejnym Finefarmie potrafiła rzucać po pięć, dziewięć bramek w meczu, tak, że proszę cię. Warunki ma nieziemskie, no zobaczymy. Bardziej interesujące jest to, co mówi Jankowski o budżecie Startu który ma wynosić 1.6-2 miliony. Jeśli nie ściemnia, to są pieniądze pozwalające walczyć o medale, na przykład taka Gdynia ma ok. 2.5.
  • Tak to jest, że jeden picuje a inny lubi bajczykować. Szkoda tylko, że w sporcie zawodowym.
  • .. .. .oby tak dalej, minął marazm, chodzę czasem na mecze, atmosfera jest o. k. , zbieram wnuczka, szkoda, że nie wszyscy to rozumieją, tam jest naprawdę fajnie - to jest szkoła dla prawdziwych, nie kiboli, i tak trzymac. Nowa zawodniczka, właśnie w tej formacji, wniesie coś, czego brakowało, życzę kierownictwu następnych sukcesów. Pozdrawiam wszystkich fanów i szefostwo-trzymajcię się!!!
  • Wykrzyknik! Zawiść ludzka nie zna granic. .. podobnie jak głupota. .. Mam nadzieję, że nie jesteś jedną ze sfrustrowanych piłkarek albo jej chłopcem. .. ale brudu zza paznokcia za to bym nie dała. Najlepiej czekać aż coś samo zdarzy? Z tego co mówi Zarząd to prowadzone są szersze rozmowy, a skoro Matouskova ma grać teraz to znaczy, że to coś extra ponad to się negocjuje :) Z tego co w necie można wyczytać wynika, że to reprezentacyjna zawodniczka Czech. Tak czy inaczej - odkąd do klubu przyszły nowe osoby, a niektóre odeszły w cień ożyła nadzieja, a ta jak pamiętamy umiera ostatnia. Trzymam za Was dziewczyny kciuki! Malkontentów zapraszam na piłkę kopaną. Inna atmosfera, inne kibicowanie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Życzliwa(2012-01-13)
  • Kto wypisuje od dłuższego czasu te "życzliwości" pod adresem Startu, łatwo sprawdzić na fejsie. Jednak zwolnienie szanownej małżonki musiało zaboleć i trzyma do dziś.
  • hd w końcu powiedział publicznie że pan KF robi czarny PR dla Startu
  • Nie kopcie leżącego, widać jaki z niego kibic. W Olimpii nie chciany, to teraz Start obraża. Nie warto! A inicjatywy Zarządu. .. Tylko klaskać w ręce! Wreszcie Zarząd dorósł do postawy kibiców Startu, którzy od lat stoją za klubem i czekają na zmiany. Warto było czekać. Co do nowej piłkarki, to chyba jest ktoś, kto wyprze Sądej i Szott i zajmie w przyszłym roku miejsce jednej z nich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kibic Startu(2012-01-13)
Reklama