UWAGA!

Stop wulgaryzmom (piłka nożna)

Sekcja Piłki Nożnej PKS Olimpia Elbląg wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Klubu Sportowego Olimpia Elbląg „Żółto-Biało-Niebiescy” ogłasza wśród wszystkich kibiców konkurs na najciekawsze hasło dopingujące piłkarzy Olimpii w trakcie meczów ligowych.

„Mając aspiracje awansu do III ligi musimy już dziś pomyśleć o właściwej motywacji zawodników i o tym, jak zadbać o kulturalny doping kibiców, który uatrakcyjni widowisko sportowe i właściwie wypromuje profesjonalizm kibiców z naszego miasta” – czytamy we wspólnym oświadczeniu prezesa sekcji piłki nożnej PKS Olimpia Macieja Romanowskiego i prezesa Stowarzyszenia „Żółto-Biało-Niebiescy” Krzysztofa Szopińskiego.
     Na zwycięzcę plebiscytu na najatrakcyjniejsze hasło zagrzewające do gry piłkarzy IV-ligowej Olimpii czeka atrakcyjna nagroda: oryginalna replika koszulki z limitowanej serii holenderskiego związku piłkarskiego KNVB „Nisterlooy nr 10”, ufundowana przez zarząd sekcji. Koszulka zostanie wręczona autorowi najlepszego hasła podczas inauguracji rundy wiosennej na stadionie przy ul. Agrikola.
     Hasła można przesyłać na kartach pocztowych lub w kopertach do 1 marca 2006 r. na adres redakcji „Dziennika Elbląskiego”: „Dziennik Elbląski”, ul. Rybacka 35, 82-300 Elbląg, z dopiskiem „Stop wulgaryzmom na stadionach”.
     
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama