UWAGA!

Sukcesy w Iławie

 Elbląg, Sukcesy w Iławie
fot. nadesłana

Wyższa kasa taneczna oraz dziewięć miejsc na podium to wynik udziału tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” w turnieju w Iławie.

16 par z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” wystartowało podczas XIV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka, który odbył się 5 listopada w Iławie.
       Dla jednej z nich turniej okazał się wyjątkowo udany. Karol Ledwosińsk i Aleksandra Ławrynowicz zdobyli pierwsze miejsce w kategorii 14-15 B w stylu standardowym i tym samym uzyskali wyższą klasę taneczną A. Para prezentowała się również w stylu latynoamerykańskim i wywalczyła srebrny medal.
       Podczas turnieju bardzo dobrze zatańczyli także elbląscy seniorzy. Dwukrotnie na podium stanęło małżeństwo Jarosław i Katarzyna Szar, zdobywając pierwsze miejsca w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W tej samej kategorii – Senior I E, startowała jeszcze jedna para z EKT „Jantar” - Rafał i Barbara Tomczak, która wywalczyła srebro w standardzie i brąz w łacinie. Elblążanie prezentowali się również w kategorii Senior II.
       Wiesław i Maria Jankowscy zdobyli trzecie miejsce w stylu standardowym i latynoamerykańskim, a Mariusz i Agnieszka Dziurawiec wywalczyli drugie miejsce w łacinie i czwarte w standardzie.
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama