Sukcesy zapaśników Olimpii

Elbląg, Sukcesy zapaśników Olimpii

Franek Borycki zdobył srebrny medal, Gabriel Kowalski i Janek Szyszko - brązowe. To dorobek młodych zapaśników Olimpii Elbląg na Mikołajkowym Turnieju w Zapasach Klasycznych w Żukowie.

62 zawodników z klubów województwa pomorskiego oraz Olimpii Elbląg wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju w Zapasach w Stylu Klasycznym, który odbył się w 8 grudnia w Żukowie. Żółto-biało-niebiescy zapaśnicy przywieźli trzy medale. Franek Borycki zdobył srebrny medal w kat. wag. 43 kg, a Gabriel Kowalski w kat. wag. 31 kg i Janek Szyszko w kat. wag. 46 kg wywalczyli brązowe medale Piotr Zaturski i Hubert Borawski zajęli 5 miejsca, a Alexander Mc.Gowan i Paweł Rynkowski 7 miejsca w swoich kategoriach wagowych.
       Sekcja zapaśnicza ZKS Olimpia zaprasza chłopców w wieku 8 – 12 lat na swoje zajęcia.