UWAGA!

Świetny początek sezonu naszych łyżwiarzy figurowych

 
Elbląg, Świetny początek sezonu naszych łyżwiarzy figurowych
fot. nadesłana

Eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików rozpoczęli swój sezon łyżwiarze figurowi z UKS Szóstka, działającego przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Elblągu. Do zawodów zgłoszono pięcioro zawodników mających prawo startu w tej rywalizacji.

W klasie złotej chłopców żadnych szans rywalom nie dał Kamil Grabkowski zdobywając pierwszy złoty medal w tym sezonie. Tym samym Kamil potwierdził, że tytuł wicemistrza kraju z ubiegłego sezonu wywalczył zasłużenie i w tym sezonie celuje w miejsce pierwsze. Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta. W mocno obsadzonej klasie złotej uplasowały się odpowiednio:
       Julia Gierszewska – 15. miejsce,
       Maria Jankowska – 19. miejsce,
       Natalia Kołodziejczyk – 20. miejsce,
       Zuzanna Wnuk – 22. miejsce
       Podkreślić należy fakt, że w tym sezonie dziewczęta startują w najmocniejszej klasie. Tym bardziej trzeba docenić ich świetne lokaty. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a fanów łyżwiarstwa figurowego w naszym mieście zapraszamy do śledzenia kolejnych startów naszych klubowiczów. Najbliższe odbędą się już w następny weekend 28-30 października. Tym razem wystartują juniorzy młodsi w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w składzie Zuzanna Ziemińska, Jakub Kukowski, Jan Gierszewski i Kamil Grabkowski.
      
UKS Szóstka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Gratulacje. lodowisko w Elblągu powinno tętnić życiem za mało jest imprez związanych z pokazami na łyżwach. Popatrzcie na inne miasta :tam są rewie łyżwiarskie, mecze hokeja normalnego a w Elblągu nadal nie budują trybun w koło lodowiska. KPICIE sobie z nas mieszkańców.
Reklama