UWAGA!

Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko Helena

 
Elbląg, Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko Helena
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na niezapomniane i pełne wrażeń Mikołajki. Wspólna zabawa odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia, na elbląskim lodowisku Helena.

Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii, czyli Święty Mikołaj. Z tej okazji w niedzielę, 2 grudnia, zapraszamy na „Mikołajki z Media Markt”. Zaplanowano dwie jednogodzinne sesje: pierwszą na godz. 16 przeznaczoną dla szkół i klubów sportowych jako grup zorganizowanych, drugą na godz. 18 dla całych rodzin. Każdą z sesji rozpocznie mini koncert, podczas którego uczestników zabawy rozgrzeje Łukasz Gesek. Pomagać mu będą bajkowi pomocnicy, którzy będą zachęcać do wspólnej zabawy głównie dzieci. Na wszystkich uczestników czekają konkursy, w tym konkurs wokalny na wspólne kolędowanie, zabawy taneczne i wiele innych niespodzianek gwarantujących moc atrakcji.
       - Mikołajki to oczywiście czas kojarzony ze świętami i prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja - informuje Marek Kucharczyk, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Tak będzie także w niedzielę na lodowisku Helena, gdzie odbędą się Mikołajki. W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci ale także dorośli. Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka, nowoczesna przeplatana piosenkami o charakterze typowo zimowym wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.
       Należy pamiętać, że podczas Mikołajek ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji, w której zabraknie dla kogoś biletu. Jednocześnie informujemy, że podczas imprezy nie będą obowiązywały karnety miesięczne oraz ulgowe ceny biletów.
       Mikołajki odbędą się w  niedzielę, 2 grudnia  na lodowisku Helena. Pierwsza tura o godz. 16 przeznaczona jest dla grup zorganizowanych (szkoły, kluby sportowe). Bilety w cenie 5 zł od osoby (opiekun gratis). Prosimy o zgłoszenia chęci udziału na adres email: mosir@mosir.elblag.eu oraz monika.gulinska@mosir.elblag.eu . Druga tura na godzinę 18:00 skierowana jest do dzieci i rodziców oraz młodzieży. Bilety w cenie 5 zł od dziecka i 12 zł od rodzica. Wypożyczenie łyżew 7 zł za parę. Wejściówki indywidualne można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie do piątku, 30 listopada do godz. 18:00. Po tym terminie nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Gdzie ten Święty Mikołaj? Na zdjęciu widzę tylko oszusta z reklamy Coca Coli. Oryginał - zobacz w katedrze elbląskiej!!!!!
 • A za mikołaja będzie robił "marek elbląski" czy "dyrektor z zawodu dyrektor", tylko jak tam z jazdą na łyżwach?
 • Kur....ludzie ogarnijcie się. Wiecznie Wam coś nie pasuje a jak nic nie ma to tylko narzekanie że nic się nie dzieje ....widzisz i nie grzmisz...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Pompek(2018-11-23)
Reklama