Sobota 17-11-2018, imieniny Elżbiety, Samueli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Tabela wyników

Piłka nożna II liga 2018/19
Stan na: 2018-11-12
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Widzew Łódź 17 37 11 4 2 33:14
2 Radomiak Radom 18 34 10 4 4 40:11
3 Elana Toruń 17 32 8 8 1 27:15
4 Olimpia Grudziądz 18 31 9 4 5 34:23
5 GKS Bełchatów 18 30 8 8 2 21:10
6 Górnik Łęczna 18 29 8 5 5 31:31
7 Stal Stalowa Wola 18 27 8 3 7 30:25
8 Resovia 18 26 7 5 6 27:29
9 Znicz Pruszków 18 24 6 6 6 26:29
10 Ruch Chorzów 18 24 6 6 6 26:23
11 Skra Częstochowa 18 21 6 3 9 14:25
12 Błękitni Stargard 18 20 6 2 10 18:30
13 Gryf Wejherowo 18 19 5 4 9 25:34
14 Siarka Tarnobrzeg 18 18 5 3 10 14:27
15 ROW 1964 Rybnik 18 17 3 8 7 15:22
16 Pogoń Siedlce 18 16 4 4 10 23:29
17 Rozwój Katowice 17 16 4 4 9 18:32
18 Olimpia Elbląg 17 15 4 3 10 12:25

Terminarz spotkań

1. kolejka 20-21. lipca '18
ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Stal Stalowa Wola 2018-07-20
Gryf Wejherowo 2 : 2 Górnik Łęczna 2018-07-21
Resovia 1 : 3 Znicz Pruszków 2018-07-21
Widzew Łódź
Damian Paszliński 24
1 : 0 Olimpia Elbląg 2018-07-21 19:10
Błękitni Stargard 1 : 2 Olimpia Grudziądz 2018-07-21
Pogoń Siedlce 0 : 0 GKS Bełchatów 2018-07-21
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Ruch Chorzów 2018-07-21
Radomiak Radom 1 : 0 Skra Częstochowa 2018-07-20
Elana Toruń 2 : 2 Rozwój Katowice 2018-07-20
2. kolejka 28-29. lipca '18
Górnik Łęczna 2 : 1 Skra Częstochowa 2018-07-28
Ruch Chorzów 0 : 2 Radomiak Radom 2018-07-28
GKS Bełchatów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg 2018-07-28
Olimpia Grudziądz 2 : 0 Pogoń Siedlce 2018-07-28
Olimpia Elbląg 0 : 1 Błękitni Stargard
Wiktor Patrzykąt 13
2018-07-29 17:45
Rozwój Katowice 0 : 4 Widzew Łódź 2018-07-28
Znicz Pruszków 0 : 2 Elana Toruń 2018-07-28
Gryf Wejherowo 1 : 0 ROW 1964 Rybnik 2018-07-28
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Resovia 2018-07-28
3. kolejka 3-4. sierpnia '18
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Górnik Łęczna 2018-08-03
Resovia 1 : 1 Gryf Wejherowo 2018-08-04
Elana Toruń 2 : 1 Stal Stalowa Wola 2018-08-04
Widzew Łódź 1 : 1 Znicz Pruszków 2018-08-04
Błękitni Stargard 1 : 1 Rozwój Katowice 2018-08-04
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
Bojas 48k
2018-08-04 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Grudziądz 2018-08-04
Radomiak Radom 1 : 1 GKS Bełchatów 2018-08-04
Ruch Chorzów 4 : 0 Skra Częstochowa 2018-08-04
4. kolejka 11-12. sierpnia '18
Górnik Łęczna 5 : 1 Ruch Chorzów 2018-08-11
GKS Bełchatów 3 : 0 Skra Częstochowa 2018-08-11
Olimpia Grudziądz 1 : 0 Radomiak Radom 2018-08-11
Olimpia Elbląg 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Nadolski 23, Gębalski 53
2018-08-12 18:00
Rozwój Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce 2018-08-11
Znicz Pruszków 1 : 2 Błękitni Stargard 2018-08-11
Stal Stalowa Wola 3 : 0 Widzew Łódź 2018-08-11
Gryf Wejherowo 3 : 1 Elana Toruń 2018-08-12
ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Resovia 2018-08-11
5. kolejka 18-19. sierpnia '18
Resovia 2 : 2 Górnik Łęczna 2018-08-18
Elana Toruń 3 : 0 ROW 1964 Rybnik 2018-08-18
Widzew Łódź 3 : 1 Gryf Wejherowo 2018-08-18
Błękitni Stargard 1 : 0 Stal Stalowa Wola 2018-08-18
Pogoń Siedlce 0 : 3 Znicz Pruszków 2018-08-18
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Rozwój Katowice 2018-08-18
Radomiak Radom
Michał Kaput 12, Bruno Luz 17, Leândro 29, Jakub Rolinc 75, Patryk Winsztal 82
5 : 0 Olimpia Elbląg 2018-08-18
Olimpia Grudziądz 4 : 0 Skra Częstochowa 2018-08-18
Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Bełchatów 2018-08-18
6. kolejka 22. sierpnia '18
Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów 2018-08-22
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Ruch Chorzów 2018-08-22
Olimpia Elbląg
Jakub Bojas 28
1 : 0 Skra Częstochowa 2018-08-22 17:00
Rozwój Katowice 1 : 0 Radomiak Radom 2018-08-22
Znicz Pruszków 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg 2018-08-22
Stal Stalowa Wola 0 : 2 Pogoń Siedlce 2018-08-22
Gryf Wejherowo 2 : 0 Błękitni Stargard 2018-08-22
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Widzew Łódź 2018-08-22
Resovia 0 : 0 Elana Toruń 2018-08-22
7. kolejka 25-26. sierpnia '18
Widzew Łódź 2 : 1 Resovia 2018-08-25
Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Stal Stalowa Wola 2018-08-25
Elana Toruń 2 : 0 Górnik Łęczna 2018-08-26
Błękitni Stargard 1 : 1 ROW 1964 Rybnik 2018-08-26
Pogoń Siedlce 7 : 2 Gryf Wejherowo 2018-08-25
Radomiak Radom 4 : 0 Znicz Pruszków 2018-08-25
Skra Częstochowa 2 : 0 Rozwój Katowice 2018-08-25
Ruch Chorzów
Kędziora 90
1 : 0 Olimpia Elbląg 2018-08-26 18:00
GKS Bełchatów 2 : 1 Olimpia Grudziądz 2018-08-25
8. kolejka 1-2. września '18
Górnik Łęczna 1 : 3 Olimpia Grudziądz 2018-09-01
Olimpia Elbląg 0 : 1 GKS Bełchatów
Damian Michalski 86
2018-09-01 19:45
Rozwój Katowice 0 : 3 Ruch Chorzów 2018-09-01
Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa 2018-09-01
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Radomiak Radom 2018-09-01
Gryf Wejherowo 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg 2018-09-02
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Pogoń Siedlce 2018-09-01
Resovia 1 : 0 Błękitni Stargard 2018-09-01
Elana Toruń 0 : 0 Widzew Łódź 2018-09-01
9. kolejka 8-9. września '18
Widzew Łódź 3 : 0 Górnik Łęczna 2018-09-08
Błękitni Stargard 1 : 2 Elana Toruń 2018-09-19
Pogoń Siedlce 1 : 3 Resovia 2018-09-08
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 ROW 1964 Rybnik 2018-09-08
Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo 2018-09-08
Skra Częstochowa 3 : 2 Stal Stalowa Wola 2018-09-08
Ruch Chorzów 1 : 1 Znicz Pruszków 2018-09-11
GKS Bełchatów 2 : 1 Rozwój Katowice 2018-09-08
Olimpia Grudziądz
Konrad Handzlik 24, Aghwan Papikjan 44 (k), Robert Ziętarski 87
3 : 0 Olimpia Elbląg 2018-09-08
10. kolejka 15-16. września '18
Górnik Łęczna
Patryk Szysz 38 (k), Paweł Wojciechowski 58
2 : 1 Olimpia Elbląg
Anton Kołosow 42
2018-09-15
Rozwój Katowice 1 : 2 Olimpia Grudziądz 2018-09-16
Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Bełchatów 2018-09-15
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Ruch Chorzów 2018-09-15
Gryf Wejherowo 0 : 1 Skra Częstochowa 2018-09-16
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Radomiak Radom 2018-09-15
Resovia 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg 2018-09-15
Elana Toruń 3 : 0 Pogoń Siedlce 2018-09-15
Widzew Łódź 4 : 2 Błękitni Stargard 2018-09-15
11. kolejka 22-23. września '18
Błękitni Stargard 0 : 2 Górnik Łęczna 2018-09-22
Pogoń Siedlce 0 : 1 Widzew Łódź 2018-09-22
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Elana Toruń 2018-09-22
Radomiak Radom 5 : 0 Resovia 2018-09-22
Skra Częstochowa 0 : 0 ROW 1964 Rybnik 2018-09-22
Ruch Chorzów 1 : 1 Gryf Wejherowo 2018-09-22
GKS Bełchatów 1 : 2 Stal Stalowa Wola 2018-09-22
Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków 2018-09-22
Olimpia Elbląg
Michał Ressel 19
1 : 2 Rozwój Katowice
Mateusz Wrzesień 11, Patryk Gembicki 76
2018-09-22 19:45
12. kolejka 29-30. września '18
Górnik Łęczna 2 : 2 Rozwój Katowice 2018-09-29
Znicz Pruszków
Dariusz Zjawiński 85
1 : 1 Olimpia Elbląg
Mateusz SZmydt 45
2018-09-29 18:30
Stal Stalowa Wola 4 : 2 Olimpia Grudziądz 2018-09-29
Gryf Wejherowo 0 : 1 GKS Bełchatów 2018-09-29
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Ruch Chorzów 2018-09-29
Resovia 2 : 2 Skra Częstochowa 2018-09-29
Elana Toruń 2 : 1 Radomiak Radom 2018-09-29
Widzew Łódź 4 : 0 Siarka Tarnobrzeg 2018-09-29
Błękitni Stargard 3 : 0 Pogoń Siedlce 2018-09-29
13. kolejka 6-7. października '18
Pogoń Siedlce 4 : 0 Górnik Łęczna 2018-10-06
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard 2018-10-06
Radomiak Radom 0 : 1 Widzew Łódź 2018-10-06
Skra Częstochowa 1 : 2 Elana Toruń 2018-10-06
Ruch Chorzów 5 : 1 Resovia 2018-10-06
GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik 2018-10-06
Olimpia Grudziądz 1 : 2 Gryf Wejherowo 2018-10-06
Olimpia Elbląg
Lewandowski 22, Sedlewski 28, Kuczałek 81
3 : 2 Stal Stalowa Wola
Dziubiński 19 (k), Jopek 70
2018-10-06 19:45
Rozwój Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków 2018-10-06
14. kolejka 13-14. października '18
Gryf Wejherowo 0 : 2 Olimpia Elbląg
Jakub Bojas 25, 85
2018-10-13 14:00
Górnik Łęczna 2 : 2 Znicz Pruszków 2018-10-13
Stal Stalowa Wola 4 : 0 Rozwój Katowice 2018-10-13
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Olimpia Grudziądz 2018-10-13
Resovia 0 : 0 GKS Bełchatów 2018-10-13
Elana Toruń 0 : 0 Ruch Chorzów 2018-10-24
Widzew Łódź 2 : 0 Skra Częstochowa 2018-10-13
Błękitni Stargard 0 : 6 Radomiak Radom 2018-10-13
Pogoń Siedlce 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg 2018-10-13
15. kolejka 20-21. października '18
Olimpia Elbląg 0 : 0 ROW 1964 Rybnik 2018-10-20 19:45
Siarka Tarnobrzeg 0 : 3 Górnik Łęczna 2018-10-20
Radomiak Radom 3 : 2 Pogoń Siedlce 2018-10-20
Skra Częstochowa 1 : 0 Błękitni Stargard 2018-10-20
Ruch Chorzów 1 : 3 Widzew Łódź 2018-10-20
GKS Bełchatów 0 : 0 Elana Toruń 2018-10-20
Olimpia Grudziądz 3 : 4 Resovia 2018-10-20
Rozwój Katowice 2 : 1 Gryf Wejherowo 2018-10-20
Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Stalowa Wola 2018-10-20
16. kolejka 27-28. października '18
Resovia
Kamil Antonik 12, 54
2 : 0 Olimpia Elbląg 2018-10-27 14:00
Górnik Łęczna 2 : 0 Stal Stalowa Wola 2018-10-27
Gryf Wejherowo 5 : 2 Znicz Pruszków 2018-10-27
ROW 1964 Rybnik 0 : 2 Rozwój Katowice 2018-10-27
Elana Toruń 2 : 2 Olimpia Grudziądz 2018-10-27
Widzew Łódź 0 : 0 GKS Bełchatów 2018-10-27
Błękitni Stargard 3 : 1 Ruch Chorzów 2018-10-27
Pogoń Siedlce 0 : 1 Skra Częstochowa 2018-10-27
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Radomiak Radom 2018-10-27
17. kolejka 3-4. listopada '18
Olimpia Elbląg
Michał Fidziukiewicz 5, Jakub Bojas 87 (k)
2 : 2 Elana Toruń
Filip Kozłowski 10, Dominik Kościelniak 55
2018-11-03 17:00
Radomiak Radom 5 : 1 Górnik Łęczna 2018-11-03
Skra Częstochowa 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg 2018-11-03
Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Siedlce 2018-11-03
GKS Bełchatów 3 : 0 Błękitni Stargard 2018-11-03
Olimpia Grudziądz 3 : 2 Widzew Łódź 2018-11-03
Rozwój Katowice 1 : 2 Resovia 2018-11-03
Znicz Pruszków 3 : 1 ROW 1964 Rybnik 2018-11-03
Stal Stalowa Wola 4 : 2 Gryf Wejherowo 2018-11-03
18. kolejka 10-11. listopada '18
Olimpia Elbląg - : - Widzew Łódź 2018-11-10 17:00
Górnik Łęczna 2 : 1 Gryf Wejherowo 2018-11-10
Stal Stalowa Wola 1 : 1 ROW 1964 Rybnik 2018-11-10
Znicz Pruszków 0 : 2 Resovia 2018-11-10
Rozwój Katowice - : - Elana Toruń 2018-11-21
Olimpia Grudziądz 3 : 1 Błękitni Stargard 2018-11-10
GKS Bełchatów 1 : 1 Pogoń Siedlce 2018-11-10
Ruch Chorzów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg 2018-11-10
Skra Częstochowa 0 : 0 Radomiak Radom 2018-11-10
19. kolejka 17-18. listopada '18
Skra Częstochowa - : - Górnik Łęczna 2018-11-17
Radomiak Radom - : - Ruch Chorzów 2018-11-17
Siarka Tarnobrzeg - : - GKS Bełchatów 2018-11-17
Pogoń Siedlce - : - Olimpia Grudziądz 2018-11-17
Błękitni Stargard - : - Olimpia Elbląg 2018-11-18 13:00
Widzew Łódź - : - Rozwój Katowice 2018-11-17
Elana Toruń - : - Znicz Pruszków 2018-11-17
Resovia - : - Stal Stalowa Wola 2018-11-17
ROW 1964 Rybnik - : - Gryf Wejherowo 2018-11-17
20. kolejka 24-25. listopada '18
Skra Częstochowa - : - Ruch Chorzów 2018-11-24
Górnik Łęczna - : - ROW 1964 Rybnik 2018-11-25
Gryf Wejherowo - : - Resovia 2018-11-25
Stal Stalowa Wola - : - Elana Toruń 2018-11-24
Znicz Pruszków - : - Widzew Łódź 2018-11-24
Rozwój Katowice - : - Błękitni Stargard 2018-11-24
Olimpia Elbląg - : - Pogoń Siedlce 2018-11-24
Olimpia Grudziądz - : - Siarka Tarnobrzeg 2018-11-24
GKS Bełchatów - : - Radomiak Radom 2018-11-24
21. kolejka 1-2. grudnia '18
Ruch Chorzów - : - Górnik Łęczna 2018-12-01
Skra Częstochowa - : - GKS Bełchatów 2018-12-01
Radomiak Radom - : - Olimpia Grudziądz 2018-12-02
Siarka Tarnobrzeg - : - Olimpia Elbląg 2018-12-01 13:00
Pogoń Siedlce - : - Rozwój Katowice 2018-12-01
Błękitni Stargard - : - Znicz Pruszków 2018-12-01
Widzew Łódź - : - Stal Stalowa Wola 2018-12-01
Elana Toruń - : - Gryf Wejherowo 2018-12-01
Resovia - : - ROW 1964 Rybnik 2018-12-01
22. kolejka 2-3. marca '19
23. kolejka 9-10. marca '19
24. kolejka 16-17. marca '19
25. kolejka 23-24. marca '19
26. kolejka 30-31. marca '19
27. kolejka 6-7. kwietnia '19
28. kolejka 13-14. kwietnia '19
29. kolejka 20-21. kwietnia '19
30. kolejka 24. kwietnia '19
31. kolejka 4-5. maja '19
32. kolejka 11-12. maja '19
33. kolejka 11-12. maja '19
34. kolejka 18-19. maja '19