UWAGA!

Taki mały, taki duży może tańczyć też

 
Elbląg, Taki mały, taki duży może tańczyć też
fot. nadesłana

Rozpoczynając kolejny sezon taneczny w Centrum Tańca Promyk, zapraszamy dużych i małych, wszystkich, tych dla których taniec jest pasją, doskonałą formą zabawy, sposobem na realizację siebie a może... nawet szansą na świetną przygodę i sukces.

Specjalnie dla miłośników tańca, proponujemy zajęcia z doświadczonymi instruktorami i wielokrotnymi mistrzami tańca, którzy poprowadzą naukę różnych form tanecznych.
      
       Najmłodszym, dzieciom w wieku 2,5 – 6 lat, proponujemy zajęcia z rytmiki. Dzięki różnorodnym zabawom tanecznym poznają one podstawowe kroki taneczne i zyskają większą koordynację ruchową bawiąc się przy tym na parkiecie i rozwijając swoją radość tańca.
      
       Dla starszych dzieci i dla młodzieży prowadzone będą zajęcia z tańca ludowego, nowoczesnego, współczesnego, towarzyskiego. Miłośników folkloru zapraszamy na zajęcia z tańca ludowego i proponujemy przynależności do Zespołu Pieśni i Tańca Młody Elbląg. Zespół nie tylko pielęgnuje kulturę regionalną i narodową, ale bierze udział w rywalizacji turniejowej oraz w pokazach uświetniających elbląskie imprezy.
      
       Zwolenników współczesnych choreografii w rytmie najnowszych przebojów zapraszamy do udziału w zajęciach z tańca nowoczesnego i współczesnego, podczas których można odnaleźć swój własny styl i poczuć się jak gwiazda teledysku.
      
       Sympatyków tańców latynoamerykańskich oraz standardowych zachęcamy do udziału w zajęciach tańca towarzyskiego, które poprowadzą wielokrotni mistrzowie z Klubu Tańca Towarzyskiego Jantar  wraz z trenerem tancerzy i utytułowanej formacji – mistrzów Polski i mistrzów świata. Tutaj dzieci oprócz umiejętności tanecznych zdobędą jeszcze wiedzę o tym jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji i jak współpracować z grupą bez konfliktów.
      
       Nie tylko dzieci mogą uczyć się gorących latynoskich rytmów i klasycznego walca. Na zajęcia z tańca towarzyskiego zapraszamy także dorosłe pary. Kurs jest odpowiedzią na to jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie. Taniec towarzyski może także stać się ciekawym sposobem na wspólnie spędzony czas oraz rozbudzenie zmysłowości w partnerach. Zwłaszcza, jeżeli para zdecyduje się na zajęcia z tanga argentyńskiego, który jest tańcem miłości, czułości i namiętności.
      
       W swojej ofercie mamy też propozycje dla Pań, które lubią żywioł, zdecydowanie, energię i chcą czuć się sexownie. Takie samopoczucie gwarantują zajęcia z lady latino i salsy. Miłośniczki hiszpańskiej muzyki, czerwonego koloru, zapraszamy na zajęcia z flamenco. Taniec ten pozwoli każdej z uczestniczek odkryć siłę swojego temperamentu i poczuć się w pełni wyzwoloną. A Panie, które wolą łagodniejszą atmosferę i orientalne dźwięki mogą skorzystać z zajęć tańca brzucha. Taniec ten to świetny sposób na pozbycie się kompleksów ponieważ udowadnia, że aby być zmysłową, kuszącą i piękną nie trzeba mieć figury modelki.
      
       Osoby preferujące intensywne zajęcia najlepiej taneczno-gimnastyczne, zapraszamy na aerodance lub zumbę. Dynamiczne treningi podczas aerodance pomogą spalić nadmierny tłuszczyk oraz poprawić kondycję, a zumba wyzwoli optymizm i świetne samopoczucie.
      
       Zanim jednak wybiorą Państwo odpowiednią dla siebie taneczną formę, zapraszamy na spotkania organizacyjne, które odbędą się:
      
       19 września
(środa), Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80
       godz. 18 - taniec ludowy dla dzieci i młodzieży - nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Elbląg” i „Ziemia Elbląska”
      
       20 września
(czwartek), sala sportowa CSE „Światowid”, pl. Jagiellończyka 1
       godz.17 - rytmika, taniec nowoczesny, taniec współczesny
       godz. 17.30 - taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży
       godz. 18 - taniec towarzyski i inne formy taneczne dla dorosłych: zumba, aerodance, salsa, lady latino, taniec brzucha. Nowością w tym sezonie jest Tango Argentino.
      
       Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 55 611-01-30/40, 609 977 220, mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl, na stronach internetowych www.promyk.elblag.pl, www.jantar.elblag.pl oraz osobiście w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama