UWAGA!

Trampkarze Olimpii bez porażki w Warszawie

 
Elbląg, Trampkarze Olimpii bez porażki w Warszawie
fot. nadesłana

W turnieju "Polonia Cup 2018" organizowanym przez warszawską Polonię (mistrz województwa mazowieckiego rocz. 2005 w sezonie 2017/2018) oprócz dwóch zespołów gospodarzy uczestniczyli: mistrz województwa podlaskiego - Talent Białystok oraz mistrz Warmii i Mazur - Olimpia Elbląg. System rozgrywek przewidywał mecze każdy z każdym, 2x20 minut.

Żółto-biało-niebiescy w pierwszym meczu zmierzyli się z Talentem Białystok. Po nerwowym początku, z każdą minutą gra Olimpii wyglądała coraz lepiej. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga udokumentowana strzeleniem dwóch bramek przez Szymona Grączewskiego. W drugim meczu Olimpia zmierzyła się z pierwszym zespołem Polonii Warszawa. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, mimo że był bardzo zacięty. - Warszawiacy chyba byli lekko zaskoczeni, że tak wysoko zawiesiliśmy im poprzeczkę, bowiem nie potrafili nas zdominować i zepchnąć do obrony - poinformował trener Olimpii, Rafał Starzyński.
       Na zakończenie elblążanie grali z drugim zespołem Polonii Warszawa. Olimpia wygrała zdecydowanie 4:0 po bramkach: Szymona Grączewskiego (a. Tomek Łoś), Filipa Sokoła, Mateusza Głowińskiego (a. Denis Van Ieperen) i Bartka Leszczyńskiego (a. Filip Kasprzykowski).
      
       Harmonogram gier:
       Polonia I Warszawa-Polonia II Warszawa 4:0
       AP Talent Białystok-Olimpia Elbląg 0:2
       Polonia I Warszawa-Olimpia Elbląg 0:0
       AP Talent Białystok-Polonia II Warszawa 3:0
       Polonia I Warszawa-AP Talent Białystok 3:0
       Polonia II Warszawa-Olimpia Elbląg 0:4
      
       Tabela:
       Polonia I 7 pkt bramki: 7:0
       Olimpia Elbląg 7 pkt bramki: 6:0
       Talent Białystok 3 pkt bramki: 3:5
       Polonia II 0 pkt bramki: 0:11
      
       Skład Olimpia: Michał Tyburski, Maciej Pawełoszek, Damian Kowalczyk, Artur Łąpieś, Bartek Leszczyński, Tomek Łoś, Marek Mostowiec, Filip Kasprzykowski, Filip Sokół, Mateusz Głowiński, Szymon Grączewski, Szymon Szopiński, Bartek Gumiński, Tymek Pryczkowski, Szymon Szopiński, Wojtek Stróżewski, Kordian Stolarowicz, Mikołaj Sanocki, Krzysiek Rokita, Kuba Błaszczyk.
      
       - Podsumowując uważam, że był to bardzo wartościowy wyjazd, ponieważ mogliśmy się sprawdzić na tle silnych zespołów. Chłopcy z takich rywalizacji wracają bogatsi o nowe doświadczenia, które są niezbędne dla ich dalszego rozwoju.. Wyniki jakie osiągnęli tylko potwierdzają, że nasza praca przynosi efekty - zakończył trener Starzyński.
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama