Trampkarze Olimpii na szóstkę

Elbląg, Trampkarze Olimpii na szóstkę

Olimpia w kategorii trampkarz gra dwoma zespołami. Oba w miniony weekend zgodnie wygrała takim samym rezultatem strzelając po sześć bramek tracąc przy tym gola.

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 - Olimpia II vs. Start Nidzica
       Po bardzo dobrym meczu Olimpia wygrała zasłużenie ze Startem Nidzica urządzając trening strzelecki. Zwycięstwo pewne, pomimo złego początku, bo pierwszego gola strzelili goście. Później bramki strzelali już tylko trampkarze Olimpii.
       Praktycznie od początku spotkania żółto-biało-niebiescy przejęli inicjatywę i kontrolowali wydarzenia boiskowe. Planem taktycznym było jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce ze względu na zniwelowanie największego atutu przeciwników czyli bardzo szybkiego i dobrego napastnika. Olimpia nakreślone założenia realizowała dość skrupulatnie, jednak nie ustrzegła się poważnego błędu, który bezlitośnie wykorzystał wspomniany napastnik Startu i to drużyna z Nidzicy prowadziła 1:0.
       - Drugi mecz z rzędu rozpoczynamy od straconej bramki i drugi raz pozytywnie reagujemy. Gramy jednak dalej konsekwentnie, przekonani o swoich umiejętnościach.. Do przerwy już prowadziliśmy 2:1 chociaż sytuacji do zdobycia bramek było więcej - poinformował trener Olimpii Rafał Starzyński.
       W drugiej połowie Olimpia szybko podwyższa na 3:1 co podcięło skrzydła gościom i gra stała się jednostronna. Żółto-biało-niebiescy dominowali, udokumentowując przewagę zdobyciem kolejnych trzech goli.
       Olimpia II - Start Nidzica 6:1
       Wojtek Stróżewski x2, Alan Dziurdzia x2, Marek Mostowiec, Mateusz Głowiński.
       Olimpia II: Damian Kowalczyk, Bartek Leszczyński, Krzysiek Rokita, Denis Van Ieperen, Filip Kasprzykowski, Tymek Pryczkowski, Mikołaj Sanocki, Kordian Stolarowicz, Mateusz Głowiński, Marek Mostowiec, Wojtek Stróżewski.
       Po przerwie grali: Maciek Pawełoszek, Tomek Łoś, Szymon Szopiński, Alan Dziurdzia, Karol Ornoch, Kacper Łaszak, Bartek Gumiński.
       C1 Trampkarz "Ekstraklasa" - Jeziorak Iława - Olimpia
       W sobotnie popołudnie lider rozgrywek Olimpia zagrała w Iławie z Jeziorakiem. Żółto-biało-niebiescy od początku meczu potwierdzali kto jest faworytem spotkania. Już po 27 minutach oglądaliśmy cztery bramki, wszystkie autorstwa Olimpii. Przy tak dobrym wyniku wdarła się dekoncentracja wykorzystana przez Jeziorak. Jedna z nielicznych kontr gospodarzy okazała się skuteczna i tym samym Jeziorak zdobył gola.
       W drugiej połowie większość akcji rozgrywana była przez środek boiska. Gospodarze opadli z sił dzięki czemu zrobiło się sporo przestrzeni w środkowej strefie. Olimpia dorzuciła jeszcze dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 6:1.
       - Jedynie dzięki naszej nieudolności strzeleckiej Jeziorakowi udało się uniknąć większej porażki - krótko skomentował po meczu trener Olimpii, Bohdan Konarzewski.
       Jeziorak - Olimpia 1:6
       Dominik Kozera x4, Wojciech Kaczmarzyk, Mateusz Wiśniewski
       Olimpia: Antoni Sadowski, Filip Redesiuk, Nikodem Kozak, Norbert Berdyczko, Bartosz Kruczyński, Dawid Klemens, Wojtek Kaczmarzyk, Szymon Grączewski, Mateusz Wiśniewski, Dawid Winiarski, Dominik Kozera
       Po przerwie grali: Cyprian Ceglerski, Kacper Aniołowski, Filip Sokół, Jakub Kołecki, Mateusz Bojanowski, Gabriel Łąpieś, Hubert Haracz

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl