UWAGA!

Triathlon ponownie podbije miasto

Już po raz ósmy odbędzie się Garmin Iron Triathlon, najstarszy cykl zawodów triathlonowych w Polsce. Pierwszy start już 26 maja w Płocku, Elbląg będzie gościł triathlonistów 28 lipca. Do udziału i kibicowaniu w zawodach zachęca Marta Maksymiuk, najzdolniejsza obecnie elbląska triathlonistka.

Marta Maksymiuk jest lekarzem-rezydentem na chirurgii ogólnej w Szpitalu Miejskim. Wolny czas poświęca triathlonowym treningom i to z sukcesami. W 2018 roku wygrała zawody na dystansie 1/8 ironman w Augustowie i Piasecznie, w Stężycy była druga. Spróbowała też sił na 1/2 Ironman w Elblągu, pokonując ten dystans (1,8 km pływania, 90 km na rowerze i półmaraton) w 5 godzin i 22 minuty. Dzisiaj za pośrednictwem portEl.pl zachęca do spróbowania swoich sił kolejne osoby (zobacz film), promując najbardziej widowiskową trasę cyklu – w Elblągu.
       Sezon startowy Iron Garmin Triathlon rozpocznie się 26 maja w Płocku. Następnie zawodnicy będą się ścigać w Ślesinie (9 czerwca), Augustowie (16 czerwca), Stężycy (29 czerwca), Gołapi (14 lipca), Elblągu (28 lipca), Chodzieży (4 sierpnia), Brodnicy (25 sierpnia) i Nieporęcie (31 sierpnia).
       - To w Nieporęcie poznamy zwycięzców klasyfikacji generalnych cyklu na poszczególnych dystansach, nagrodzimy finisherów cyklu i przekonamy się kto odjedzie autem osobowym będącym nagrodą w konkursie „Kto pierwszy, ten lepszy” - informują organizatorzy Garmin Iron Triathlon.
      
       Zapisy do udziału w poszczególnych imprezach trwają. PortEl.pl, jako patron medialny imprezy, gorąco zachęca wszystkich do udziału w elbląskiej edycji Garmin Iron Triathlon. Jak co roku wystawimy swoją sztafetę na dystansie 1/4 Ironmana.
      
       Więcej o imprezie
      
Formularz zgłoszeniowy na elbląskie zawody
      

      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama