UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ktoś tu opowiada bzdury. .. w artykule jest stwierdzenie taty: Takich wyników jeszcze nikt w kraju nie osiągnął. .. - komuś się mocno głowa zagotowała :) W kraju jest całe mnóstwo dzieci które mają lepsze wyniki i dużo więcej tytułów. .. .Zresztą nie trzeba szukać daleko wystarczy rozejrzeć się po Elblągu. . Życząc oczywiście sukcesów młodej zawodniczce, rodzicom trzeba jakiś lek na " wstrzymanie" przypisać :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  obiektywnykibicszachowy(2014-09-13)
 • Proszę o podanie zawodniczki 10latki która przywiozła 2 złote medale w szachach szybkich i błyskawicznych w naszym mieście i województwie przez ostatnie 25 lecie z turnieju o takiej randze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  4
  TataLidzi(2014-09-15)
 • to jestbardzo dobry wynik, ale nie oszukujmy sie szachy w tym wieku to jeszcze zabawa. Jeśli jest wogole jakas konkurencja to może wsród 3 max 4 zawodzniczek. W wieku 14 może nawet 16 lat zaczynają objawiać się sukcesy, które sa potwierdzeniem siły gry i talentu. W wieku lat 10 nie trzeba umiec wiele w Polsce, żeby zdobywać medale w szachach zwłaszcza w szybkich czy błyskawicznych, gdzie pazur szachowy znaczy tyle samo co umiejętności. Wygrywa sie często przez stres przeciwnika zwiazany z niedoczasem a nie z gry.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  szachistakatI+(2014-09-16)
Reklama