UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dlaczego w takim razie klub MKS Truso Elblag wystapił o dofinansowanie w kwocie tylko 68 000 PLN (Wspieranie szkolenia sportowego w różnych dyscyplinach)? Za to profesionalnych butów, strojów i pomocy specjalistów sie nie kupi!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  nijmegen(2017-12-19)
 • Chłopaki co roku muszą sami sobie kupić buty o kosztach nawet 400zl i inne dodatki sporotowe, dodatkowo sami muszą płacić za fizjoterapeute i leczyc sie samemu bo z tego co widzę klubowi nie zależy by znaleźć takiego a powinno jeżeli chca by chłopacy dotarli cali i w pełnej sprawności do mistrzostw. Smutne ale prawdziwe... Jeżeli tylko im będzie zależeć i trenerowi a nikomu więcej to tak na prawdę w słabej sytuacji są bo fizjoterapeuta to podstawa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Obserwator (2017-12-19)
 • Nawet jeśli by dostali taką kwotę, proszę pamiętać, że to nie jest jedyna drużyna wchodząca w skład całego klubu sportowego. Po podziale są to jakieś marne grosze, które starczają co najwyżej na opłacenie transportu w dwie strony wszystkich spotkań wyjazdowych w sezonie, a i tak nie zawsze. Tak właśnie wygląda sytuacja sportu w Polsce. Proszę sobie przypomnieć wywiady naszego zdolnego Polaka, mistrza w deblu, Jerzego Janowicza, co jego rodzina musiała poświęcić, by wspierać go w sporcie, aby znalazł się w tym miejscu, w którym znajduje się obecnie. Mimo sukcesów, głównego sponsora dla chłopaków brak, a miasto też nie da tyle ile powinno, by wesprzeć talenty w tym mieście. Nic dziwnego, że potem młodzi uciekają do Trójmiasta, Warszawy czy gdzieś dalej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Komentujący(2017-12-19)
 • @nijmegen - Panie/pani nijmegan. Bo nie może w tym konkursie wystąpić o kasę dla juniorów tu jest kasa TYLKO dla wójcika, startu, olimpii i concordiiii i tyle miasta nie stać na sport młodzieżowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  jakiś(2017-12-21)
 • @Obserwator - obserwator nie pisz bzdur !!! W naszym miasteczku nikomu nie zależy na sponsorowaniu młodzieży a pustego itd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  jakiś(2017-12-21)
Reklama