UWAGA!

UKS Tolkmicko mistrzami Żeglarskiego Pucharu Kaszub

 
Elbląg, UKS Tolkmicko mistrzami Żeglarskiego Pucharu Kaszub
fot. nadesłana

W sobotę i niedzielę (24 i 25 września) w Złotej Górze na Kaszubach odbyły się ostatnie – czwarte regaty w cyklu Żeglarski Puchar Kaszub – Regaty o Puchar Burmistrza Kartuz.  Wicemistrzem Pucharu Kaszub został zawodnik UKS Tolkmicko, Jerzy Sukow.

Poprzednie imprezy z cyklu ŻPK odbyły się w Stężycy, Chmielnie i Ostrzycach. W regatach oprócz klas Omega, Cadet, Vaurien walczyli także najmłodsi żeglarze w klasie Optimist podzielni na kategorie wiekowe: do 8 lat - grupa 0 i do 15 lat – grupa UKS.
       Szesnaste miejsce Mateusza Godlewskiego w ostatnich regatach (w poprzednich edycjach odpowiednio czwarte, trzecie i drugie) okazało się wystarczające, aby w ogólnej klasyfikacji sięgnąć po Żeglarski Puchar Kaszub w klasie Optimist. Wicemistrzem Pucharu Kaszub w tej samej klasie został inny zawodnik UKS Tolkmicko – Jerzy Sukow, które ostatnie regaty zakończył na 8. miejscu (w poprzednich odpowiednio 6. i 4.). Zwycięzcom gratulujemy.
      
UKS Tolkmicko
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Małe sprostowanie. W regatach tych pierwsze miejsce zajął Mateusz Godlewski (w poprzednich trzech imprezach dwa razy stal na pudle ). Natomiast mistrzostwo "Żeglarskiego pucharu Karuz ) wywalczył także Mateusz Godlewski zajmując pierwsze miejsce, na drugim miejscu znalazł się Jurek Sukow, a na ósmym Ania Godlewska. Gratulujemy. Słowo dla autora artykułu jak masz pisać bzdury to nic już nie pisz idź lepiej na piwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    zorientowany (2016-09-27)
Reklama