UWAGA!

V Crossmarathon Bażantarnia 2007

Rozpoczęły się przygotowania do piątej edycji crossmarathonu po leśnych duktach elbląskiej Bażantarni. Organizatorzy już przyjmują zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w biegu, który wystartuje 8 września o godz. 10 z polany przy wiatach w leśnym parku.

Organizatorami maratonu są NSZZ „Solidarność”, Wydział Sportu UM w Elblągu, MKS Truso i EKO-GRYF przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Tradycyjnie z trudną trasą wynoszącą 42195 m zmierzą się biegacze z całego kraju. Będą mieli do pokonania siedem pętli po 6 km każda i 195 m. Punkty żywieniowe co 3 km. Prowadzona będzie klasyfikacja w pięciu kategoriach, osobno dla kobiet i mężczyzn. Dla najlepszych mężczyzn za miejsca od 1 do 6 puchary i nagrody rzeczowe, w generalnej klasyfikacji kobiet identyczne trofea za trzy najlepsze miejsca. Ponadto będą wręczane statuetki za trzy najlepsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. Każdy uczestnik maratonu otrzyma pamiątkowy medal i okolicznościową koszulkę.
     W maratonie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie z ważnymi badaniami lekarskimi. Zgłoszenia do biegu można kierować na adres MOS Elbląg, ul. Kościuszki 77 a, tel. 055 237 06 66, e-mail mostruso@wp.pl . Wpisowe 20 zł, noclegi w hali sportowej przy ul. Kościuszki 77 a (własny śpiwór).
     Z organizatorem crossmarathonu Mirosławem Jażdżewskim rozmawiała Marta Hajkowicz:
oprac. AM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama