UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W Elblągu powstanie skatepark

Na placu między ulicami Mickiewicza i Żeromskiego powstanie skatepark. Budowa toru przeznaczonego do uprawiania sportów ekstremalnych ma ruszyć w ciągu najbliższych miesięcy.

Trzy projekty analizowano podczas roboczego spotkania z przedstawicielami środowiska skateowego. W spotkaniu uczestniczyli:
       Paweł Nieczuja-Ostrowski – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Andrzej Korpacki – zastępca dyrektora Departamentu Sportu, Grzegorz Górski – firma Techramps, Paweł Bukato – prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych, Piotr Lutosławski – prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Rozwoju Sportu i Kultury, Igor Krysik – Elbląskie Stowarzyszenie Rozwoju Sportu i Kultury, Oliwier Pietrzykowski – przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej, Marek Kamm – Oficer Rowerowy Elbląga. Nieobecny: Krzysztof Pacewski – Grupa Elbingghetto.
       Uczestnicy spotkania odbyli wizję lokalną w miejscu planowanej lokalizacji skateparku, analizowali trzy projekty będące podstawą wyceny. Firma Techramps zobowiązała się, że w ciągu 7 dni roboczych wykona projekt skateparku uwzględniający przekazane sugestie elbląskiego środowiska skateowego oraz przygotuje jego wizualizację.
       Skatepark powstanie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, po rozstrzygnięciu procedur przetargowych.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama