UWAGA!

----

W sobotę Techtrans (piłka ręczna)

 Elbląg, W sobotę Techtrans (piłka ręczna)

W najbliższy weekend rozpoczyna się runda rewanżowa I ligi szczypiornistów. Techtrans podejmie w Elblągu vicelidera tabeli Sokół Kościerzyna. Wyjazdowe spotkanie w Słupsku rozegrają siatkarki Orła. 

Trudna sytuacja Techtransu
      
Nasi szczypiorniści grają w obecnym sezonie słabo i spadli na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Przed dwoma tygodniami elblążanie pokonali w wyjazdowym meczu Pomezanię Malbork i mieli szansę złapania kontaktu z zespołami, które zajmują wyższe miejsce. Niestety już kolejny przeciwnik obnażył w elbląskiej hali braki naszego zespołu. Młodzi szczypiorniści SMS Gdańsk byli wyraźnie lepsi i wygrali zasłużenie 31:26. Sytuacja podopiecznych trenera Ludwika Fonferka jest niewesoła. Co prawda, najbliższy pojedynek jest dopiero pierwszym meczem rundy rewanżowej, ale to rywal naszej drużyny Sokół Kościerzyna będzie faworytem spotkania. Goście zajmują drugie miejsce w tabeli I ligi, tracąc do liderującej Pogoni Szczecin zaledwie dwa punkty. Na szczęście wydarzenia sportowe nie raz już uczyły pokory i pokazywały kibicom, że zespół skazany na porażkę nie zawsze przegrywa i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie i tym razem. Początek pojedynku Techtrans – Sokół w sobotę 10 grudnia o godz. 16.30.
      
       Start w Kielcach
      
Już w środę swój mecz niestety przegrany rozegrały szczypiornistki Startu i w ten weekend będą odpoczywały od ligowych pojedynków. Podopieczne trenera Grzegorza Gościńskiego wezmą udział w turnieju w Kielcach.
      
       Wygrać w Słupsku
      
Siatkarki Orla mimo trudnej sytuacji kadrowej dały sobie doskonale radę w ostatnim ligowym meczu z Sokołem Mogilno. Po zwycięstwie 3:0 drużyna trenera Jewniewicza zagra o kolejne punkty w Słupsku z tamtejszymi Czarnymi. Gospodynie sobotniego pojedynku to zdecydowanie najsłabszy zespół wśród drugoligowców i to elblążanki są stawiane w roli faworyta. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18. - Zespół z Słupska jest w kryzysie. Będziemy faworytem, ale na pewno nie zlekceważymy rywala. Gospodynie pojedynku to drużyna bardzo wysoka, ale mam nadzieję, że sobie z tym poradzimy i wygramy „za trzy punkty”. 

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama