UWAGA!

W Strzegomiu powalczą o medale (boks)

Czwórka bokserów z Warmii i Mazur wywalczyła prawo startu na XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w tej dyscyplinie sportu. Turniej rozegrany zostanie w dniach od 30 kwietnia do 5 maja na ringu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Pod wodzą trenera Tadeusza Biryło z Mazura Ełk do Strzegomia pojechali jego klubowi podopieczni - Rafał Rynkowski (57 kg) i Cezary Samełko (70 kg) oraz elblążanie z KSW Tygrys - Adam Kośmider (63 kg) i Marcin Śnitko (+80 kg). Wszyscy wywalczyli nominację na ten turniej w walkach eliminacyjnych. Bokserem rezerwowym jest Marcin Śnitko.
     W Strzegomiu będzie obecny nadzorujący z ramienia Polskiego Związku Bokserskiego kadrę narodową kadetów, elblążanin Hieronim Kozakiewicz.
     - Naszym faworytem z Warmii i Mazur jest Adam Kośmider - mówi Kozakiewicz. - Adaś będzie bronił zdobytego przed rokiem na elbląskim ringu złotego medalu i ma bardzo duże szanse na powtórzenie sukcesu w Strzegomiu. Osobiście liczę, że w finałach bokserskiej olimpiady pojawią się nowe pięściarskie talenty. Tak jest w każdym takim turnieju - stwierdza członek Zarządu PZB.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama