UWAGA!

Wraca Elbląskie Święto Sportu

 Elbląg, Wraca Elbląskie Święto Sportu
Fot. MOSiR

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, Elbląskie Święto Sportu wraca do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135. W czwartkowe popołudnie (16 marca) w obecności około tysiąca sportowców z elbląskich klubów podsumowany zostanie 2022 rok, a prezydent Elbląga Witold Wróblewski nagrodzi i wyróżni tych, którzy osiągali znaczące sukcesy w ubiegłym roku.

To będzie prawdziwe święto elbląskiego środowiska sportowego. W czwartek na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej zasiądzie ponad 1000 sportowców w różnym wieku. Udział w Elbląskim Święcie Sportu potwierdziło blisko 30 stowarzyszeń kultury fizycznej. Uroczysta gala, podczas której podsumowany zostanie miniony rok, wraca do hali przy al. Grunwaldzkiej po czterech latach przerwy, która spowodowana była ograniczeniami i zakazami związanymi z pandemią koronawirusa.

Podczas Elbląskiego Święta Sportu podsumowany zostanie 2022 r. Prezydent Elbląga Witold Wróblewski nagrodzi i wyróżni zawodników, którzy odnosili znaczące sukcesy w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym. W programie wydarzenia są również występy artystyczne. Na scenie wystąpi m.in. jedna z finalistek programu „Mam talent”.

Elbląskie Święto Sportu odbędzie się w czwartek, 16 marca, o godzinie 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.

Organizatorami wydarzenia są: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czy to prawda, że Olimpia będzie miała ucietę finansowanie przez spółki miejskie, bo wzięła piędziądze od PiS?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  wróbelek elemelek(2023-03-16)
 • Na siłę szuka się i nagradza sportowców, których trudno znaleźć w tabelach ogólnopolskich. Czemu i komu ma służyć to "wydarzenie", chyba że chodzi o wizerunek prezydenta i dyrektorów / UM i MOSiR / sprawujących "władzę" nad sportem a raczej nad rekreacją?
 • @oo - 1.Po to, żeby docenić tych którzy mimo wszystko próbują cokolwiek osiągnąć sportowo na tle w większości leniwego i zero-sprawnego ogółu. I to nie koniecznie kopaczy piłki. 2.Po to, żeby takie zgoszkniałe, świadome wcale osoby jak Ty mogły pisać bzdury i udawać specjalistów na podstawie kilku kanałów TVP. Pozdrowienia miłego uzewnętrzniania dalej
 • @oo - Nie trudno jest znaleźć w tabelach i to nie tylko ogólnopolskich ale także europejskich sportowców z Elbląga zajmujących czołowe lokaty. Trzeba było pofatygować się i pójść na galę i przekonać się na własne oczy i uszy
 • gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów!!!!!
Reklama