UWAGA!

Wrotkarze w Warszawie

Ogólnopolskie Zawody we Wrotkarstwie Szybkim na warszawskich Stegnach zgromadziły krajową czołówkę zawodniczek i zawodników w tej dyscyplinie sportu. Elbląg i województwo warmińsko - mazurskie z powodzeniem reprezentowali zawodnicy z UKS Viking.

Wysoką formę przez cały sezon utrzymuje Daniel Mazurek, eksportowy wrotkarz Vikinga, który w rywalizacji kadetów zajął drugie miejsca na dystansach 500 m (sprint) i 5000 m. Dzielnie walczył jego brat Łukasz w juniorach "C" (rocznik 1995) wygrywając sprint 500 m i zajmując drugie miejsce w punktowanym biegu na 3000 m. Najmłodsi reprezentanci Vikinga z roczników 1996 -97 rywalizowali w kategorii juniora "D" na dystansach 500 i 800 m. Dorotka Kisielewska zajmowała czwarte miejsca, Marcin Bachanek był dwukrotnie drugi, a Maciej Skowron dwukrotnie trzeci. UKS Viking wystawił trzy sztafety na dystans 3000 m. Zajęły one miejsca trzecie, piąte i siódme.
     - Mamy powody do zadowolenia - mówi Ryszard Białkowski, trener Vikinga. - Nasza młodzież potwierdza wynikami, że jest we wrotkarskiej czołówce kraju. Wyniki z warszawskich zawodów zostały wliczone do ogólnopolskiego rankingu wrotkarzy i z przyjemnością mogę poinformować, że w kadetach stawce przewodzi Daniel Mazurek, a na czwartym miejscu jest Artur Kisielewski, także z naszego klubu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama