Wyniki A-klasy gr. II (piłka nożna)

Przekonujące zwycięstwo w 4. kolejce A-klasy odniosły rezerwy Concordii Elbląg, które z bagażem trzech goli odprawiły Syrenę Młynary. Gospodarze w przekroju całego meczu byli lepszym zespołem, przyjezdni swoją inicjatywę ograniczyli jedynie do nielicznych kontrataków.

Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej części meczu. Najpierw z rzutu karnego trafił Andrzej Trochowski, potem ten sam zawodnik, wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony boiska, zdobył swojego drugiego gola. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Krystian Gorgol w 84. minucie gry. Zwycięstwo Concordii w pełni zasłużone.
     Za niespodziankę uznać można remis beniaminka Pogezanii Milejewo 2:2 z liderem z Górowa Iławeckiego. Gospodarze mogą mówić nawet o pechu, bo dali sobie wbić wyrównującą bramkę w ostatniej minucie spotkania.

Wyniki i strzelcy w 4. kolejce A-klasy gr. II warmińsko-mazurskiej:
     Concordia II Elbląg - Syrena Młynary
     1:0, 2:0 - Trochowski (55., 70.), 3:0 - Gorgol (84.)

Pomowiec Gronowo Elbląskie - Zalew Frombork 2:1
     0:1 - (14.), 1:1 - Zając (55.), 2:1 - Stelmach (80. k.)

Warmiak II Łukta - Czarni Małdyty 0:0

Pogezania Milejewo - Cresovia Górowo Iławeckie 2:2
     0:1 - (5.), 1:1 - Czyżak (42.), 2:1 - Krupiński (70.), 2:2 - (90.)

Piast Wilczęta - Sambia Świątki 3:2
     0:1 - Chorba (2.), 1:1 - Staroń (40. k.), 2:1 - Stenka (50.), 2:2 - Chorba (65.), 3:2 - Hałuszka (85.)
     od 35. minuty Piast grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Kujawy

Wałsza Pieniężno - Victoria Rychliki 2:2
     0:1 - Komycz (20.), 1:1 - Skowyrski (60.), 1:2 - Komycz (65.), 2:2 - Skowyrski (86.)

Pauzował: GLKS Miłakowo