UWAGA!

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Elbląg, Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego
fot. W. Wawro (nadesłane)

11 listopada (czwartek) w Tolkmicku odbyły się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego.

Wyniki tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”:
      
       Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
       3. Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
      
       Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
       1. Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
       8. Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska
       9. Michał Wojniusz, Karolina Piątkowska
       11. Mateusz Zajdel, Aleksandra Gronkowska
      
       Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
       1. Kordian Zagaja, Adrianna Sosik
       3. Maciej Warda, Karolina Sobocińska
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
       4. Jarosław Maczyszyn, Alicja Pawłowska
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
       10. Jarosław Maczyszyn, Alicja Pawłowska
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
       2. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
       3. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
       Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
       2. Marcin Kobierowski, Natalia Bartosińska
       6. Michał Gibas, Paulina Jankowska
      
       Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
       4. Piotr Cieszkowski, Iga Cieszkowska
       9-10. Damian Drozd, Monika Sokołowska
      
       Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
       2. Karol Ledwosiński, Klaudia Kędzierska
       4. Kamil Liber, Aleksandra Ławrynowicz
      
       Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
       2. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
       3. Paweł Beńko, Dorota Lis
      
       Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
       1. Paweł Beńko, Dorota Lis
       2. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
      
       Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
       1. Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
       2. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk
       3. Sebastian Rutkowski, Arletta Wyżlic
       6. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
      
       Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
       3. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
      
       Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
       1. Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
       2. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk
       4. Sebastian Rutkowski, Arletta Sebastian
       5. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska
      
       Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
       4. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
       4. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
       Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
       4. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama