UWAGA!

Zapraszamy na taniec towarzyski

Elbląg, Zapraszamy na taniec towarzyski
fot. nadesłana

Już w najbliższy weekend rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze bezpłatne zajęcia, które odbędą się w sobotę i w niedzielę o godzinie 11.30 na sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Zajęcia będą obejmowały naukę podstawowych kroków i figur tańców standardowych, takich jak: walc wiedeński, walc angielski quickstepa oraz tańców latynoamerykańskich - samby, cha chy, jive, rumby.
      
       – Taniec uczy dzieci współdziałania w grupie – podkreśla Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – To też zaspokojenie potrzeby ruchu, nauka dobrych manier oraz radość z postępów. Walc, rumba, jive…każdy taniec może sprawić dziecku frajdę, a przy okazji nauczyć systematyczności, odpowiedzialności i rozwinąć wyobraźnię.
      
       Miesięczny koszt zajęć to: 50 zł, karnety do nabycia od miesiąca października w kasie CSE „Światowid”. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 55 611-01-30/40, 609 977 220, mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl, na stronach internetowych www.promyk.elblag.pl, www.jantar.elblag.pl oraz osobiście w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama