UWAGA!

Zbliżają się rozgrywki w II lidze (tenis stołowy)

Jeszcze we wrześniu rusza rozgrywki w II lidze tenisa stołowego, po latach przerwy wystartuje w nich drużyna elbląskiego Mlexera. Podstawowe problemy związane z finansowaniem uczestnictwa elblążan w rozgrywkach, dzięki pomocy Urzędu Miejskiego, zostały usunięte.

W rozgrywkach II ligi uczestniczyć będzie 16 drużyn z województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Zostały one podzielone na dwie grupy. W pierwszej elbląski Mlexer będzie rywalizował z drużynami Nadwiślanina Płock, Ostródzianki Ostróda, Victorii Płock, Dekorglassu Działdowo, Czarnych Olecko, ITR Iława i Telkompu Działdowo. W drugiej grupie grać będą warszawskie zespoły Spójni, ATS-u, Marymontu i SKS 40, a także GLKS Nadarzyn, Start Radom i Pogoń Siedlce. Po fazie zasadniczej (mecz i rewanż) wyłonione zostaną po cztery najlepsze drużyny w każdej z grup, które w kolejnej fazie będą rywalizowały o miejsca 1-8.
     Wiadomo, że drużyna Mlexera zagra pierwszy mecz z Czarnymi Olecko. Elblążanie czynią starania o wzmocnienie kadry tenisistą stołowym z Kaliningradu. O ostatecznym składzie drużyny Mlexera i dokładnym terminie inauguracji rozgrywek II ligi w Elblągu poinformujemy.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama