UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdobywamy siedmiomilowe buty

To hasło turystycznego złazu rodzinno – integracyjnego organizowanego przez elbląski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego. Rajd odbędzie się 22 września na jednodniowych trasach pieszych po Wysoczyźnie Elbląskiej, a jego zakończenie przewidziano od godz. 12 na polanie z wiatami w Bażantarni.

W rajdzie mogą uczestniczyć osoby dorosłe i dzieci, młodzież szkolna pod opieką nauczyciela, a także drużyny reprezentujące instytucje lub szkoły. Wpisowe w wysokości 5.00 zł od osoby należy wpłacić na konto BZ WBK S.A 1 Oddział Elbląg Nr 79109026170000000103922216 z dopiskiem „Złaz Rodzinny 2007”. Ze sobą należy zabrać dowód tożsamości, a także oryginał dowodu wpłaty w celu okazania go kierownictwu imprezy. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają pamiątkowy znaczek rajdowy, dyplom dla drużyny lub pełnej rodziny uczestniczącej w rajdzie, kiełbaskę do pieczenia w ognisku na zakończenie imprezy. Na polanie przy wiatach zorganizowane będą konkursy z nagrodami.
     Trasy złazu
     5 km – pętla tramwajowa ul. Marymoncka godz. 9.00 – szlak żółty – Młyn – szlak żółty – szlak niebieski leśny – wiata Bartek szlak niebieski leśny – muszla koncertowa – polana.
     7 km – muszla koncertowa godz. 9.00 – Park Bażantarnia – szlak niebieski górski – urwisko Krystyny – mostek elewów – szlak czerwony Kopernikowski – polana.
     6 km – polana przy wiatach godz. 9.00 – Park Bażantarnia – szlak czerwony Kopernikowski – mostek elewów – szlak żółty – szlak niebieski leśny – polana.
     6 km – ławeczki obok restauracji Myśliwska godz. 9.00 – Park Bażantarnia – szlak zielony „Ścieżka Jaszczurek” – szlak żółty – mostek elewów – szlak czerwony – polana.
     Impreza odbędzie się bez względu na pogodę, a jej organizatorami są PTTK o/Elbląg, przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie i Urzędu Miejskiego w Elblągu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama