UWAGA!

Złoto dla elblążan

 
Elbląg, Złoto dla elblążan
fot. nadesłana

Zawodnicy klubu WKS Flota Elbląg wywalczyli dwa złote medale w VII Memoriale Stefana Hejny, który odbył się w Kartuzach. Zwyciężyli w swoich konkurencjach pistoletowych i karabinowych.

W sobotę, 30 marca na strzelnicy KS Dziesiątka Kartuzy odbył się VII Memoriał Stefana Hejny w strzelectwie sportowym. Zawody rozegrano w ramach trwających przez trzy dni zmagań o Puchar Kaszub. Wzięła w nich udział grupa czołowych polskich zawodników, w tym aktualny mistrz świata Tomasz Bartnik.
       Do walki o medale stanęli zawodnicy WKS Flota Elbląg, którzy wygrali w dwóch konkurencjach. Mateusz Stalmirski zwyciężył w karabinie pneumatycznym młodzików a Marcin Musiał w pistolecie pneumatycznym seniorów.
       - Cieszy mnie postawa naszych reprezentantów - mówi Jerzy Domeracki, trener WKS Flota Elbląg. - Przygotowujemy się obecnie do startu w Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża. Sobotnie wyniki dobrze rokują na przyszłość - dodaje Domeracki.
       Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkich chętnych, w szczególności dzieci i młodzież, na treningi strzeleckie, które regularnie odbywają się na strzelnicy przy ul. Junaków 2 w Elblągu. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił w tym sporcie.
      
WKS Flota Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama