UWAGA!

Złoto dla elblążan

 
Elbląg, Złoto dla elblążan
fot. nadesłana

W sobotę, 22 października w Kurzętniku odbył się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik. Na turnieju nie zabrakło reprezentantów Elbląga.

Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” startowali w kategorii pow. 15 lat, klasie C w obu stylach. W stylu latynoamerykańskim uzyskali 5 miejsce. Znacznie lepiej zaprezentowali się w tańcach standardowych. Rywalizując z parami z Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Kwidzyna, Gdańska okazali się najlepsi i wywalczyli pierwsze miejsce na podium.
       Złotym medalem może poszczycić się inna para z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar - Aniela Zagaja i Kacper Śmieszny. W niedzielę, 23 października Aniela i Kacper udział wzięli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Łomża, który odbył się w miejscowości Piątnica. Para startowała w kategorii 14-15 B i pierwsze miejsce wytańczyła w stylu latynoamerykańskim.
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To jakiś baaardzo przestiżowy konkurs " O puchar Wójta Gminy Kurzętnik ", szkoda, że nie o puchar Sołtysa Koziej Wólki;)
  • Ciekawe jakimi osiągnięciami moze poszczycić się osoba pisząca takie teksty, jaki trzeba mieć tupet wyśmiewając się z nazwy miejscowości, która daje możliwość młodym sportowcom startu w turnnieju. Pomijajac fakt braku czytania ze zrozumieniem. "Konkursy" odbywają się w szkołach i telewizji...
Reklama