UWAGA!

Złoty medal Michała Łoniewskiego (boks)

W Ostrołęce zakończyły się 17. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Warmię i Mazury reprezentowali pięściarze z klubów Zatoka Braniewo, Kontra i Tygrys Elbląg, Mazur Ełk oraz Pirs Olsztyn. Na ostrołęckim ringu nasi bokserzy zdobyli sześć medali.

W turnieju mistrzowskim do rywalizacji przystąpiło 116 zawodników w wieku 18-19 lat. Po serii walk eliminacyjnych z dziesiątki pięściarzy z klubów Warmii i Mazur do strefy medalowej dotarło sześciu. Brązowe medale zdobyli: Maciej Piechota (60 kg) z Tygrysa Elbląg i Kamil Martewicz (51 kg) z Kontry Elbląg. Tytuły wicemistrzów Polski wywalczyli Paweł Czajka (54 kg) z Kontry Elbląg, Kamil Komar (60 kg) z Mazura Ełk i Paweł Kusiński (81 kg) z Zatoki Braniewo.
       Złoty medal w kategorii wagowej 75 kg zdobył Michał Łoniewski z elbląskiej Kontry, a jego klub w klasyfikacji klubowej zajął pierwsze miejsce ex quo z poznańskim Junior Boksem.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wiecie, że Łoniewski pochodzi z Tygrysa? he, he, gratulacje dla jego trenerów Tomka i Hirka
  • Kolego. Michał Loniewski, dobry pięsciarxz pochodzi z świetnego klubu U K B '' START " Elbląg. To " START '' dał CI wszystko, wprowadził Cię na ringi polskie jak i zagraniczne Wyrobił uprawnienia intruktora, sam byś nie zdobył bo brakuje Ci wykształcenia średniego panie prezesie 'Kontry 'K S A Ty za te wszystkie dobra rozwaliłeś U K B Start klub z wielkimi tradycjami i sukcesami sportowymi. Cały wysiłek i starania działaczy a także nowy sprzęt przeszedł ( 20 000 ) zł. na Kontrę. Uważam że zostało to zrobione niezgodnie z prawem. Z tym poczekajmy jeszcze. Pozdrawiam.
  • Prwda, że ongis swietny pięsciarz, dzisiaj wspaniały trener pan Tomek CHwoszcz prowadził zajęcia w U K B ''Start'', więc również trenował Michała Łoniewskiego, dopóty, dopóki U K B ''Start '' załatwił uprawnienia 'Instruktora Boksu ', dla dzisiejszego prezesa 'Kontry ' K S. bo nie posiada średniego wykrztałcenia, ma podrobione.
Reklama