UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań sędzią piłkarskim

Elbląg, Zostań sędzią piłkarskim
fot. archiwum portEl

Kurs rozpoczyna się 23 stycznia, kończy się 3 lutego (6 spotkań). W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat (rocznik 1993 i starsi), mają dobrą kondycję fizyczną, znają podstawowe wiadomości z zakresu przepisów gry w piłkę nożną oraz posiadają minimum średnie wykształcenie (lub uczęszczają do szkoły kończącej się maturą).

Warunkiem przyjęcia na kurs jest wypełnienie wszystkich dokumentów i przesłanie ich na adres: Ośrodek Szkoleniowy Elbląg skr. poczt. 122 UP Elbląg 1, Pl. Słowiański 1/3, 82-300 Elbląg z dopiskiem "Kurs na sędziego" lub osobiście w dniu rozpoczęcia kursu.
       Dokumenty jakie należy złożyć: ankieta (do pobrania ze strony Ośrodka Szkoleniowego Elbląg - www.ks.elblag.pl), zaświadczenie lekarskie o "braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania", oświadczenie kandydata o niekaralności (do pobrania), dokument (kserokopia) określający poziom wykształcenia minimum średnie; w wypadku kandydatów kontynuujących naukę należy przedstawić ostatni dokument (świadectwo maturalne lub zaświadczenie o kontynuacji nauki w szkole kończącej się maturą itp.), pisemną zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. kandydatów poniżej 18 roku życia).
       Pierwszego dnia kursu będzie przeprowadzona wstępna selekcja kandydatów. Zajęcia będą odbywały się w dni powszednie w Elblągu (ZST-H, ul. Saperów 14B).
       Odpłatność za kurs wynosi 150 zł, kwotę należy uiścić na pierwszym spotkaniu.
       Ewentualne pytania należy kierować na adres: ozpn.elblag@wp.pl lub tel. 698450568.
      
Kamil Czyżak, biuro prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a Fryzjer będzie ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Arbiter(2011-12-28)
 • A egzamin z matematyki też będzie ? Ja to bym zaproponował ten egzamin dla działaczy i autora artykułu. Rocznik 1993 i starsi to 18 i więcej lat, to gdzie tu 16 lat.
 • a czy Lacie trzeba odpalać działkę?
 • przepisują bezmyślnie. .. OJ PANIE CZYŻAK. .. .2011 - 1993 = 18 :):) Pała z matmy. Dam dychę, ze zaraz zmieni się data lub wpis o 16-latkach. A tym czasem Panie Czyżak weź się Pan za matematykę z podstawówki. Ewentualnie proszę mysleć co sie przepisuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ze zrozumieniem(2011-12-29)
 • ile zarabia taki sędzi i ile trwa dotarcie do sędziowania w ekstraklasie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ktos wie?(2011-12-29)
 • Cena kursu mnie odstrasza, zwłaszcza, że jestem młodym człowiekiem i rodzice nie dadzą mi 150 zł, a za 6 spotkań tyle kasy to chyba drobna przesada. Ktoś chyba chce interes ubić i to niezły. Ale pomysł za kupienie kota w worku 10 punktów
 • To raczej Ci starzy sędziowie powinni przyciągnąć młodych, a nie stawiać bariery na które nie stać młodych ludzi. Skandal
Reklama