UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może jakiś artykuł o wycofaniu Olimpii przez PZPN z 1/32 PP, zdumiewająca ciszę w klubie, a przez to lekceważenie kibiców i oszacowanie strat finansowych wynikających z tego powodu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Klakier(2021-09-28)
  • @Klakier - Musiał tą zmianę przeprowadzić, ktoś bardzo ważny w klubie Bo po trenerze by już dawno pojechali. A tak cichutko w klubie I ten pieprz. .. .. y PZPN nice NIE odpowiedział na nasze odwołanie. Swoją drogą kapusiów many wszędzie dookoła -prawie JAK w Unii. , za których trzeba się wstydzić. Tracę już wiarę, że ktoś ich w końcu rozliczy I pozamyka. Wiem czym jest nadzieja, a jednak bardzo w to wierzę, że znajdzie się POLAK, ktory naród, ojczyznę, uratuje od tych sprzedajnych marionetek, omyłkowo nazywanych głowami naszego państwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Ważny(2021-09-29)
  • @Klakier - Pan Sebastian Malicki nadal czeka na decyzję PZPN po odwołaniu. Pan trener też. A mecz w Ostródzie dzisiaj wieczorem. hahaha Hashtagi: #kabaret
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    NakutrzeNadniestrze(2021-09-29)
  • @NakutrzeNadniestrze - To co ?, jak decyzja z PZPN- u - przyjdzie korzystna dla Olimpii, to mecz Sokoła z Pogonią, - co ? Odwołają, - unieważnią, czy uznają za sparing pucharowy? A może by w końcu napisać prawdę i podać ją kibicom, czy może pan red. sportowy nie wie kogo i o co pytać i jeśli nie potrafi, to po co się za to bierze, chyba ministranci w kościele będą wiedzieli więcej, albo może Rumcajs coś wie?Chociaż ja myślę, że Rumcajs wie i dlatego jest taka cisza. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Kurdupel - czyli mini strant(2021-09-29)
  • @Kurdupel - czyli mini strant - Ty bujasz w obłokach ? Jest po jabłkach. Klub milczy bo dał ciała a odwołanie dawno już przepadło a PZPN podjął już decyzję i wpisał na grafik mecz Pogoni z Sokołem.
Reklama