UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z uporem maniaka będę powtarzał że trenera trzeba zmienić ale po zakończeniu sezonu, co do gry to się nie będę wypowiadał bo szkoda słów. Padają tu nazwiska nowego trenera, Zarząd klubu może i nie ogarnia rzeczywistości ale orientują się na "giełdzie nazwisk"bo siedzą w tym od dawna. Wezmą kogoś na kogo będzie klub stać bo za wiedzę (wypracowany autorytet)się płaci i to słono a nie jesteśmy tak bogatym klubem jak Lublin, Lubin czy Kobierzyce. Odnośnie kondycji to mecze w tym sezonie pokazują ewidentnie brak przygotowania fizycznego. Bardziej jednak niepokoi mnie to że nie widzę zgrania, nie ma chemii między zawodniczkami, brak Jędzy ? A propos nadal jest w zespole czy już definitywnie rozstała się ze sportem bo jeśli tak to kolejny zarzut dla klubu i kibiców Odchodzą zawodniczki, zasłużone, pracujące dla klubu wiele lat i żadnego pożegnania? Jak to jest ? trochę nie fajnie. .Myślę że władze miasta i województwa zrobią wszystko żeby żeński szczypiorniak był w mieście bo jak by nie patrzeć czerpią z tego jakieś profity to że liga jest słaba (ogólnie)to nic ważne że tv przyjedzie i można się pokazać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    JiLniezalogowany(2021-01-24)
  • @JiLniezalogowany - No, jeszcze nie odeszła, po co te żale
  • @JiLniezalogowany - Daj kobiecie zrealizować swoje plany życiowe, urlop macierzyński, już chce ją żegnać. Dziwi mnie "wiedza"szkoleniowa wszystkich amatorów od komentarzy. Brak skuteczności gry, ok, brak zgrania ok ale co Wy wiecie o motorycznym przygotowaniu zespołu do sezonu. Przecież to są profesjonalistki, mają trening siłowy, wydolnościowy. Kontuzje to pechowe upadki, zderzenia z zawodniczkami, one nie są ze stali.
Reklama