UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Krzychu 7777 się tylko klepiecie na tych trybunach i za bardzo wielbiciel ten zespół.. Pamiętam jak montex przyjechał i śpiewali ku.. Mac montex grać.. Uczymy się od najlepszych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Trerer(2020-01-11)
 • A później napiszesz, że ku...i rzucamy. Wiele razy leciało grać na całego i walczyć do upadłego. Dla mnie to wystarczy, a Ty się zdecuduj.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  krzychu7777(2020-01-11)
 • Nie było Was na meczu to się nie wyppwiadajcie. Krótka ława zrobiła swoje dziewczyny walczyły do końca zostawiły serducho i zdrowie na boisku. Wielki szacun dla Ali Pękali za doping???? Trener rotował składem jak się dało, ale w końcówce zabrakło... Wielki szacun za walkę do końca dziewczyny i powodzenia w następnych pojedynkach ligowych i w Pucharze Polski????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  zainteresiwany(2020-01-11)
 • @Trerer - No panie. Jakie grać k. .mać. Hale by zamknęli na 2 lata za obrazę uszną publiczności; )Poza tym chłopaki z Lublina mogą tak krzyczeć:płacą(jako podatnicy)to wymagają. Tam dziewczyny doją konkretną monetę od Żuka i nie ma zmiłuj. Tak na marginesie, jak dla mnie czas na wóz albo przewóz. Konkretna kasa od miasta i konkretna pomoc w pozyskiwaniu sponsorów(Wróbel twierdzi, że inwestorzy z zewnątrz tylko czekają na przekop, a ten już jest pewny praktycznie), albo kończymy zabawę i robimy z komucha grabarza najbardziej utytułowanego elbląskiego klubu. PO współrządzi, niech kombinuje.
Reklama