UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a co wy chcecie? sport upada w Elblagu, ?Jak myslicie dlaczego ? W tym miescie wszystko upada tylko slepi tego nie widza, ale czuja > Ci co czuja daja dyla z tego cofajacego sie grajdola. Ja tez juz dalem dyla bo stracilem nadzieje, ze moze byc lepiej, tym co zostali. .mowie nie czekajcie bierzcie sprawy w swoje rece, zmiencie tych bezradnych, nieporadnych, przestraszonych radnych razem z ich wodzem. Odwagi, bo tylko ona moze cos zmienic. .. Odwagi zycze Wszystkim
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    odwaznik(2021-06-09)
  • @odwaznik - Dałeś dyla, bo byłeś słaby. Ja zostałem, dobrze zarabiam, mam piękną kobietę i nie czuję aby potrzeby wyjeżdzania aby być szczęśliwym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    seba zatorze(2021-06-10)
  • @seba zatorze - Seba czy twoja kobieta gra w Starcie? a co będzie jak przestaniesz dobrze zarabiać, ,słaby ? Czy odważny, czy wiesz ile tych mocnych I odważnych dało stąd dyla? Chłopie pilnuj swego szczęścia, bo w tym mieście. wierz mi łatwo sie wszystko likwiduje. Szczęscie nie trwa wiecznie, a porażka jak igraszka lubi grać na nosie szczęśliwym. A I jeszcze jedno słabi nie dają dyla, bo są słabi I się boją, to dla nich zbyt wielkie wyzwanie, ci mocni siedzą wrośnięci w układy, bo bez nich nie dadzą rady. .. rozumię Cię doskonale, pamiętaj nic nie trwa wiecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Odważnik..(2021-06-10)
Reklama