UWAGA!

Pierwsze wzmocnienie Startu

 Elbląg, Pierwsze wzmocnienie Startu
fot. Anna Dembińska

Rozgrywająca Joanna Wołoszyk to pierwsza nowa szczypiornistka, która podpisała kontrakt z elbląskim Startem. Zawodniczka poprzednie dwa sezony spędziła w zagranicznych klubach, była też powoływana do reprezentacji Polski.

Joanna Wołoszyk (z domu Kozłowska) ma 26 lat i 183 cm wzrostu. Rozgrywająca grała w GTPR Gdynia, Vistalu Gdynia, Pogoni Szczecin, by następnie przenieść się do Turcji. W Kastamonu B. Genclik SK spędziła jeden sezon, a potem na rok przeniosła się do Francji, gdzie broniła barw Saint-Amand Handball. Po dwóch sezonach spędzonych za granicą zdecydowała się wrócić do Polski i podpisać kontrakt ze Startem Elbląg.

- Było dużo czynników, które zadecydowały o tym, że związałam się z Elblągiem. Pochodzę z okolic Kwidzyna, mieszkałam w Trójmieście i postanowiłam wrócić do domu. Miałam też inną propozycję zagraniczną, ale covid trochę namieszał w mojej sytuacji. Był to ciężki czas związany z podróżami i chciałam wrócić do Polski. Kolejnym punktem była wizja trenera Niewrzawy. Wiem, że Start będzie prowadził inny szkoleniowiec, ale zawsze dobrze mi się współpracowało z Andrzejem Niewrzawą i myślę, że jest to dobre miejsce dla mnie - powiedziała Joanna Wołoszyk.

Warto dodać, że rozgrywająca wielokrotnie była powoływana do reprezentacji Polski.

 

Patronem medialnym Startu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

Anna Dembińska

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Start

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • KRAM powinien doprowadzić do budowy hali w Pasłęku i przenieść drużynę z tego elbląskiego grajdoła upadłego do Pasłęka,
 • @emlongi out - Chyba w do Dzierzgonia; )
 • @emlongi out - KRAM niech zbuduje halę w Pasłęku, proponuję nad jeziorkiem, albo przy placu zabaw - to jedyne znane miejsca w Pasłęku i niech pójdzie za ciosem i stworzy swoją drużynę np. KRAM Pasłęk, ale START, to START ELBLĄG i choćby miałby grać w niższej klasie rozgrywkowej STARTEM ELBLĄG pozostanie.
 • Gada jak pokręcona. Lepsze kluby nie chciały to wylądowała w Elblągu. .. Wizja trenera Andrzeja, który skończył ze Startem. Genialne. Może styl gry Wagi tez jej pasował ale tak się składa że odeszła. Jeszcze 8 wzmocnień poproszę rangi porównywalnej tzn. odeszła seniorka = zakontraktowano seniorkę.
 • Jeszcze Cię posłucha i manko w kasie Startu się zrobi. Będzie chciał to będzie miał i Kram Pasłęk, bez naleciałości pod tytułem Start w nazwie. A halę na mecze wynajmie od CSB po taniości. Mitomanii dalej marzycie o medalach ? Ten klub leży i kwiczy nikt tu grać nie chciał jedno wielkie pasmo odejść zawodniczek. Kulawa też podpisała z Piotrkowem, taki to mamy niemrawy zarząd i klub. Albo może klubik wzajemnej adoracji.
 • Szóste, Siódme, Ósme i Dziewiąte odejście Startu jakoś przemilczano. Brak słowa dziękuję dla świetnej bramkarki greckiej np. Grupowy coming out i po sezonie już wiemy, że nie zagrają wszystkie najemniczki zagraniczne, poszły w siną dal. ..
 • a co wy chcecie? sport upada w Elblagu, ?Jak myslicie dlaczego ? W tym miescie wszystko upada tylko slepi tego nie widza, ale czuja > Ci co czuja daja dyla z tego cofajacego sie grajdola. Ja tez juz dalem dyla bo stracilem nadzieje, ze moze byc lepiej, tym co zostali. .mowie nie czekajcie bierzcie sprawy w swoje rece, zmiencie tych bezradnych, nieporadnych, przestraszonych radnych razem z ich wodzem. Odwagi, bo tylko ona moze cos zmienic. .. Odwagi zycze Wszystkim
 • @odwaznik - Dałeś dyla, bo byłeś słaby. Ja zostałem, dobrze zarabiam, mam piękną kobietę i nie czuję aby potrzeby wyjeżdzania aby być szczęśliwym
 • @seba zatorze - Seba czy twoja kobieta gra w Starcie? a co będzie jak przestaniesz dobrze zarabiać, ,słaby ? Czy odważny, czy wiesz ile tych mocnych I odważnych dało stąd dyla? Chłopie pilnuj swego szczęścia, bo w tym mieście. wierz mi łatwo sie wszystko likwiduje. Szczęscie nie trwa wiecznie, a porażka jak igraszka lubi grać na nosie szczęśliwym. A I jeszcze jedno słabi nie dają dyla, bo są słabi I się boją, to dla nich zbyt wielkie wyzwanie, ci mocni siedzą wrośnięci w układy, bo bez nich nie dadzą rady. .. rozumię Cię doskonale, pamiętaj nic nie trwa wiecznie.
 • a nasz wszechwiedzący Teofil nie ma w tym temacie zdania?
 • Odnalezienie tego Saint-Amand Handball to nie lada wyzwanie. Grupa spadkowa. Ostatnie miejsce.
 • No dobrze, ale co będzie z opłacaniem sali na te rozgrywki w priorytetowym sporcie niszowym? Chyba że będą grały na boisku SP nr 23?
Reklama