UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może się na tym nie znam ale jak popatrzeć na zdjęcie nr. 20 to ewidentnie widać, że ta zawodniczka jest kompletnie niedoszkolona od strony technicznej. Jak uczył śp. prof Pleśniak /j nie tylko/ rzucająca ręka powinna być w pełni wyprostowana aby dążyć do osiągnięcia maksymalnego pułapu a przekładając to na prawa fizyki czyli siła razy długość ramienia da skuteczny i silny rzut. Chyba trenerzy to widzą tylko dlaczego tego nie korygują u zawodniczki???
  • .. .albo już nic
Reklama