UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zagłębie bez sędziów - Zagłębie bez medalu.
  • Sędziowie złamali przepis 8:10 c / strona ZPRP / cytuję: jeżeli podczas ostatnich 30 sekund meczu piłka jest poza grą, a zawodnik lub osoba towarzysząca uniemożliwia bądź opóźnia wykonanie rzutu przez przeciwników w celu zapobieżenia oddania rzutu lub zajęcia pozycji pewnej do zdobycia bramki, to winny zawodnik/osoba towarzysząca muszą zostać zdyskwalifikowane i dyktowany jest rzut karny dla drużyny przeciwnej. Dotyczy to jakiejkolwiek interwencji (np. nawet z użyciem niewielkiej siły, przeszkadzania w wykonaniu rzutu jak np. przechwytując podanie, przeszkadzając w złapaniu piłki, nie pozostawiają piłki);
  • Bo takie mamy to sędziowanie w tej ręcznej. Hobby pod tytułem sędziowanie piłki ręcznej. Masa decyzji podejmowanych schematycznie. Karnego mógł zagwizdać przy rzucie Wagi ale boją się gwizdać dyskusyjnych sytuacji. Jest delegat, który decyzję mógł zmienić po konsultacji ale może nie oglądał samego meczu uważnie.
Reklama