UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te komentarze i odnoszę wrażenie, że pisze je jedna osoba, która nie robi tego z troski o dobro klubu. Graliśmy z zespołem naszpikowanym reprezentantkami Polski (Achruk, Gęga, Roszak, Płomińska, Gawlik, Szynkaruk), więc tak młody niedoświadczony zespół jakim jest Start mógł tylko momentami prowadzić wyrównaną walkę. Tego nie trzeba tłumaczyć kibicom znającym się na grze w piłkę ręczną. Do tego dochodzą kontuzje rąk rzutowych (Wołoszyk, Tarczyluk, Stapurewicz ). Trudno precyzyjnie oddać rzut z bandarzem na ręce. Idąc na mecz nie liczyłem na zwycięstwo w tym meczu, więc nie byłem rozczarowany wynikiem końcowym. No może trochę wysokością przegranej. Cieszmy się w tym sezonie z każdego wygranego meczu. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    marek 2323(2022-03-19)
  • @marek 2323 - A co za kontuxje maja stapurewicz i woloszyk? Bandaż na rece to jeszcze nie kontuzja
  • @marek 2323 - Tak sobie tłumacz, jedna osoba, wredni ludzie jak w ogóle można słowo krytyki napisać na klub. Po każdym meczu kajasz się nie widział tych samych meczy. Kompleksy masz czy co. Dziadostwo na parkiecie nazywam dziedostwem a kibice jak coś skandują a potem przepraszają za kibicowanie bo się jeszcze panienki obrażą to lamusy nie kibice. Nie ma żadnego zespołu jest zbieranina przypadkowych osób.
Reklama